امروز: سه شنبه 5 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
9. دى 1396 - 12:47   |   کد مطلب: 305084
سهیل سنقر : امام جمعه سنقروکلیایی در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی گفت : حماسه ۹ دی روز تجلی عشق به ولایت فقیه بود.

به گزارش خبرنگار سهیل سنقر،مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در شهرستان سنقروکلیایی با حضور پرشور آحاد مخلتف مردم در شبستان حرم مطهر امامزاده احمد علیه السلام برگزار گردید.

 

 

سخنران اصلی مراسم دکتر محمدحسین رجبی دوانی از مورخان و پژوهشگران برجسته تاریخ اسلام کشور بود که به دلیل عدم پرواز هواپیمای وی از تهران به مقصد کرمانشاه جهت حضور در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در شهرستان سنقروکلیایی ، سخنرانی این مراسم به امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی سپرده شد.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در مراسم گرامیداشت ۹ دی بیان داشت : فتنه ۸۸ یک اقدام غیرقانونی بود که جوانب بسیار گسترده‌ای را برای نظام اسلامی ما دربر داشت ،شاید در ابتدا یک اعتراض بود اعتراضی به یک تقلب انتخاباتی که توسط عوامل پشت پرده راه اندازی شد و بعدها مشخص شد که تقلبی در کار نبوده است.

 

 

وی ادامه داد : برخی از کسانی که در این موج فتنه شرکت کردند شاید روحشان هم خبر نداشت که چه اتفاقی دارد می‌افتد ،وقتی سنگی را در داخل آبی می اندازیم همان نقطه را مورد تاثیر قرار نمی دهد بلکه موج ایجاد می کند که موج فتنه 88 تبعات بسیار سنگینی را برای نظام اسلامی ما در بر داشت.

 

 

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی در ادامه بیان داشت : به گفته مقام معظم رهبری ماجرای فتنه سال 88 از ده سال قبل توسط دشمنان نظام پایه ریزی و برنامه ریزی شده بود که چنین فتنه ای در ایران ایجاد شود و با همکاری عده‌ای در داخل کشور نظام را ساقط کنند.

 

 

وی با بیان اینکه فتنه های جدید در راه است نه یک فتنه بلکه فتنه ها، ادامه داد : فتنه ۸۸ اتفاقی نبود که یک روزه انجام شود بلکه از قبل برنامه‌ریزی شده بود و امروزه باید حواسمان بیشتر از قبل و بیدارتر باشیم چرا که همان اتفاقات گذشته ‌می تواند تکرار شود.

 

 

حجت الاسلام صفدری خاطر نشان کرد : باید هوشیار باشند آنهایی که دل در گروه این نظام و انقلاب دارند ،آنهایی که برای این انقلاب زجر کشیده اند ،آنهایی که برای این انقلاب زحمت کشیده‌اند ،آنهایی که خانواده شهدا هستند و برای این نظام خون داده اند و جان ایثار کرده اند چرا که دشمنان نظام دست از دشمنی خود برنمی دارند.

 

 

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی بیان کرد : در فتنه سال ۸۸ عده‌ای به خیابان‌ها ریختند ناامنی و آشوب به پا کردند اموال عمومی را به آتش کشیدند نظام و ولایت را زیر سوال بردند دشمنان نظام را شاد کردند و این حرکت چه در آن زمان و در هر زمانی که باشد قابل قبول نیست و محکوم است.

 

 

وی ابراز داشت : در نظام اسلامی، ما حق اعتراض و انتقاد داریم اما در چارچوب تعریف شده آن و به هیچ عنوان حق نداریم از حد و مرزها عبورکنیم.

 

 

حجت الاسلام صفدری در بخشی دیگر از سخنان خود بیان کرد : مردم با حماسه عاشورایی خود نشان دادند که فریب دشمنان نظام را نمی خورند و پشتیبان واقعی ولایت فقیه هستند و در این مسیر با تمام وجود و هر زمان که نیاز به حضور آنها باشد، به صحنه می آیند.

 

 

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی بیان داشت : حضور میلیونی مردم در 9 دی سال 88 نشان دهنده شور و اشتیاق آن ها به انقلاب اسلامی و اسلام ناب محمدی است قطعأ دشمنان به هوشیاری و بصیرت مردم ولایتمدار انقلاب اسلامی پی برده و تمامی راه های نفوذ را در برابر خود بسته می بینند.

 

 

وی در پایان افزود : عشق به ولایت و رهبری و امام در چهره و عملکرد ملت ایران نمایان است و همیشه گوش به فرمان رهبر خود می باشند و حضور مردم در تمام عرصه ها نشان دهنده عشق به نظام ، ایمان و بصیرت آنها می باشد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار