امروز: چهارشنبه 30 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
8. دى 1396 - 14:02   |   کد مطلب: 305083
فرمانده سپاه سنقر مطرح کرد؛
حماسه 9 دی پاسخ دندان شکنی به فتنه گران بود
سهیل سنقر : سرهنگ رضا سالاری فرمانده سپاه سنقر گفت : حماسه 9 دی پاسخ دندان شکنی به فتنه گران بود.

سرهنگ رضا سالاری در گفتگو با سهیل سنقر با اشاره به حماسه 9 دی و نقش مردم ایران در دفاع از ولایت و ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی اظهار داشت : حماسه 9 دی حماسه‌ای ماندگار و برگی زرین از بصیرت ملت قهرمان ایران است.

 

 

وی با بیان اینکه فتنه 88 با هدایت اتاق فکر استکبار شکل گرفت گفت : 9 دی فصل امتحان و پختگی ملت ایران در مسیر طرد فتنه‌گران از امت اسلامی بود.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه سنقر تثبیت قدرت نظام در مقابله با حوادث و افزایش و تثبیت حس اتحاد و همبستگی مردم را از دستاوردهای حماسه نهم دی‌ماه برشمرد و خاطرنشان کرد : علت اینکه مقام عظمای ولایت همواره از فتنه نام می‌برد و نسبت به آن هشدار می‌دهد این است که تا زمانی‌که انقلاب‌اسلامی در مسیر عزت خود پیش می‌رود توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان تمام‌نشدنی است.

 

 

سرهنگ سالاری ادامه داد : حماسه نهم دی این حقیقت را فریاد زد که پشتیبانی از ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب اسلامی عامل نجات کشور بوده و از هر گونه آسیب به مملکت جلوگیری می کند.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه سنقر تاکید داشت : پاسداران و بسیجیان شهرستان سنقروکلیایی تا آخرین نفس مدافع راستین ولایت و پاسدار واقعی آرمان ها و ارزشهای نظام شکوهمند اسلامی می باشند و مقابله با هر گونه توطئه و تهدیدی، آگاهانه و هوشیارانه با حمایت مردم شریف شهرستان به تأسی از خون شهیدان و ایثارگران و ایستادگی در «پویایی و پیشرفت علمی، فرهنگی و اقتصادی» کشور مجاهدت می نمایند.

 

 

وی ابراز داشت : در حماسه 9 دی تمام تفکرات غلط دشمن و کسانی که قصد خیانت به این انقلاب داشتند برملا شد چرا که این واقعه عبرتی برای تمام فتنه گران است که این روز یک نعمت بزرگ است.

 

 

وی با اشاره به بیان اینکه کسانی قصد تضعیف رهبری و انقلاب را داشتند، گفت:  با خلق این حماسه بزرگ، 9 دی خاری شد بر چشم تمام دشمنان که دیگر فکر چنین غلط هایی را نکنند.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه سنقر در پایان افزود : عده ای درصدد آن هستند که این روز را کمرنگ نشان دهند ولی حماسه 9 دی انقلاب دوم است و باید آن را زنده نگه داشت.

دیدگاه شما

آخرین اخبار