امروز: سه شنبه 5 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
7. دى 1396 - 11:23   |   کد مطلب: 305077
سهیل سنقر : فرماندار سنقرو کلیایی گفت: تعداد 9 پروژه بهداشتی و درمانی از محل اعتبارات طرح تحول نظام سلامت، اجرا شده و یا با پیشرفت فیزیکی مناسبی در حال اجرا هستند.

به گزارش سهیل سنقر، یاور محمدی در بازدید از روند اجرای طرح های بهداشتی و درمانی سنقرو کلیایی افزود: این طرح ها شامل 3 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، تعداد 2 پایگاه سلامت شهری، تعداد 3 مورد پانسیون پزشکان و یک مورد کلینیک ویژه متخصصین در بیمارستان امام(ره) می باشد.

 

 

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی مرکز خدمات جامع سلامت شهر سطر و پایگاه سلامت شهید مطهری سنقر به پایان رسیده است گفت: تعداد 4 مورد از این طرح ها با پیشرفت فیزیکی 70 تا 95 درصد و تعداد 3 طرح دیگر با پیشرفت فیزیکی 7 تا 25 درصد در حال اجرا می باشند.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی تسریع در اجرای طرح های مذکور بخصوص کلینیک ویژه متخصصین را با توجه به نیاز شهرستان مورد تاکید قرار داد.

 

 

محمدی پیگیری در خصوص تامین اعتبار برای تملک زمین برای محوطه و محوطه سازی، راه دسترسی و اجرای دیوار اطراف طرح ها و همچنین به کار گیری یک نفر ناظر مقیم دارای پروانه اشتغال مهندسی ساختمان را توسط شبکه بهداشت و درمان خواستار شد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار