امروز: سه شنبه 5 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
6. دى 1396 - 16:20   |   کد مطلب: 305068
سهیل سنقر : نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان سنقروکلیایی در آستانه سالروز حماسه 9 دی گفت : حماسه 9 دی بساط فتنه گران و آشوب طلبان را در هم کوبید.

حجت الاسلام والمسلمین مسلم کماسی در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : فتنه 88 یکی از پیشرفته ترین طرح های دشمنان برای براندازی نظام مقدس اسلامی و تهدیدی علیه ساختارهای بنیادین جمهوری اسلامی ایران بود که مردم با بصیرت با تبعیت از رهبر معظم انقلاب با حضور حماسی خود در نهم دی ماه 88 بساط فتنه را جمع کردند.

 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان سنقروکلیایی درادامه با اشاره به اقدامات پیچیده دشمنان و پیامدهای فتنه 88 بیان داشت : اگرحماسه 9 دی نبود خسارتهای مالی وجانی بیشتری برکشورتحمیل می شد و برای سالیان متوالی ثبات کشور برهم می خورد و مشروعیت ؛حقانیت و مردمی بودن نظام زیر سوال می رفت و فتنه به صورت اصولی محو نمی شد.

 

 

وی خاطر نشان کرد : با توجه به اسناد به دست آمده ازخانه های تیمی فتنه گران و شعارهای ساختارشکنانه آنها در شورشهای خیابانی بر همگان روشن شد که صحنه گردان و طراح فتنه استکبار جهانی آمریکا ، اسرائیل ، انگلیس بودند و سران فتنه نقش عروسکهای خیمه شب بازی را داشتند.

 

 

حجت الاسلام کماسی با اشاره به نقش محوری و مواضع حکیمانه رهبری در رفع  فتنه افزود : درهمان ایام مقام معظم رهبری اشاره به فتنه بزرگتر در آینده نمودند وامروز مشخص شد که فتنه برگتر از فتنه 88 چه بود .

 

 

چه فتنه ای بزرگتر از اینکه دشمن با ترفند مذاکره کاری کرد که فناوری هسته ای ما که ثمره رنجهای سالها متمادی دانشمندان هسته ای و تقیدم شهیدان بزرگواری دراین راه بود را تقریبا متوقف کرد و سالها به عقب برگرداند و با دست خود ما مخازن راکتورآب سنگین اراک را بتن ریزی و فردورابی خاصیت کردند و به دشمن تضمین داده شد که از نظام اسلامی  ترس و واهمه ای نداشته باشد.

 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان سنقروکلیایی درپایان عنوان داشت : مردم درآینده هم مثل 9 دی  با بصیرت نقشه های دشمنان نظام اسلامی را نقش برآب خواهند کرد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار