امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
6. دى 1396 - 13:53   |   کد مطلب: 305067
سهیل سنقر : فرماندار سنقروکلیایی در آستانه سالروز حماسه 9 دی گفت : حماسه 9 دی توطئه های شوم دشمنان را خنثی کرد.

یاور محمدی در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت: هیچ انقلابی در طول تاریخ بشریت همانند انقلاب اسلامی ایران نبود که دارای یک چهار چوب و استحکام خاص باشد، انقلاب اسلامی در حقیقت یک معجزه الهی بود که امام خمینی (ره) با بصیرت و مدیریت حکیمانه خود مسیر آن را مشخص کردند.

 

 

وی در ادامه افزود: در روز نهم دی مردم زمانی که احساس کردند که به باورها و ارزشهای دینی و اعتقادی آنها توهین شده است و بیگانگان خیال دخالت در حوزه های اخلاقی و اعتقادی آنها را دارند به حرکت در آمده و با حضور و اجتماعشان به بیگانگان پاسخ مناسب دادند.

 

 

 فرماندار شهرستان سنقروکلیایی خاطر نشان کرد : حضور مردم برای دفاع از اسلام و مقدساتشان و ادای احترام به حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و حمایت از انقلاب و رهبر معظم بود و مردم در این روز احساس کردند که بیگانگان با این حرکت ها زمینه مناسب برای مداخله یافته اند که با حضور جدی مردم نقش برآب شد.

 

 

وی در ادامه افزود : نهم دی مصداق بصیرت امت اسلامی بود اما بصیرت تنها مختص به یک روز نیست بلکه لازمه همیشگی مسیر امت انقلابی ماست.

 

 

محمدی بیان کرد: امروزه بصیرت یعنی تبعیت از مقام معظم رهبری ، یعنی حفظ وحدت و انسجام جامعه اسلامی و یعنی تشخیص دقیق شرایط زمانه و مصالح کشور است.
 

 

این مقام مسئول در پایان بیان داشت: نهم دی بیعت مجدد همه علاقه مندان به اعتلای نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب به دور از هر گونه دسته بندی و گرایش جناحی بود.

 

 

فرماندار سنقروکلیایی در جواب سوال نظر شما در مورد فتنه گران و خائنین به ملت چیست؟ افزود : طبق فرمایش امروز مقام عظمای ولایت نه دی پاسخ به کسانی بود که درمقابل عظمت ملت و ارزشهای دینی ماایستادند وطبیعتا هرکسی درمقابل این نظام وارزشهای دینی ما بایستد ازنظر ما محکوم است

دیدگاه شما

آخرین اخبار