امروز: دوشنبه 26 آذر 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
7. دى 1396 - 14:07   |   کد مطلب: 305050
سهیل سنقر : رکود دار پرتاب دیسک جوانان جهان و آسیا با بیان اینکه حماسه 9 دی نماد عشق به ولایت است گفت : تبعیت محض از ولایت فقیه تضمین کننده اقتدار کشور است.

اشکان چراغی در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت: حماسه 9 دی پس از فتنه‌ای به وقوع پیوست که دشمنان اصلی نظام و انقلاب طراح آن بودند و عوامل دست نشانده داخلی برای تحقق توطئه‌های دشمنان با آنها همصدا شدند.

 

 

رکود دار پرتاب دیسک جوانان جهان و آسیا ادامه داد: فتنه سال ۸۸ توطئه استکبار بود و درصدد این بودند که مردم را نسبت به نظام بدبین کنند و آنان از ارزش های دینی و اسلامی فاصله بگیرند.

 

 

وی ادامه داد: حماسه 9 دی طومار فتنه افکنان را در هم پیچید و وفاداری ملت به ولایت فقیه را به نمایش گذاشت لذا باید ابعاد این حماسه بیش از پیش برای نسل جوان تبیین شود.

 

 

چراغی بیان داشت:  مردم آن جا که احساس کردند پای دین و انقلاب در میان است و دشمن اعتقادات دینی و ساختار نظام را هدف قرار داده مثل همیشه به میدان آمدند و حماسه بزرگ 9 دی و راهپیمایی میلیونی را به رخ دشمنان نظام و انقلاب کشیدند.

 

 

وی با بیان اینکه در حماسه 9 دی مردم با رهبرشان عهد و پیمان بستند، افزود: این رویداد بزرگ انقلاب را بیمه کرد، ما رویدادهای بزرگی داشتیم که انقلاب در آن ها بیمه شد حماسه 9 دی یکی از این رویدادها بود .

 

 

این ورزشکار شهرستان سنقروکلیایی تصریح کرد: تبعیت محض از ولایت فقیه، عمل به رهنمودهای هوشمندانه مقام معظم رهبری و ادامه راه امام خمینی (ره) تضمین کننده اقتدار کشور است.

 

 

چراغی در پایان خاطر نشان کرد: دشمن برای ضربه زدن به باورهای اعتقادی و مذهبی نسل جوان همه توان خود را به کار گرفته، بنابراین با همسویی، همدلی و برگزاری برنامه های مختلف و غنی سازی اوقات فراغت می توان دشمن را ناکام کرد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار