امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
9. دى 1396 - 9:06   |   کد مطلب: 305049
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا نماینده مردم سنقروکلیایی گفت : حماسه 9 دی نقشه فتنه گران را نقش بر آب کرد و حماسه ۹ دی روز تجلی عشق به ولایت فقیه بود.

به گزارش سهیل سنقر، حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار سهیل سنقر با بیان اینکه حماسه ۹ دی روز بصیرت بود، اظهار داشت : بصیرت یعنی در بحران ها و در واقع در شرایطی که تشخیص حق از باطل سخت است مردم در پشت سر امام شان بایستند.

 

وی در ادامه با بیان حماسه 9 دی نقشه فتنه گران را نقش بر آب کرد گفت : حماسه ۹ دی روز تجلی عشق به ولایت فقیه بود روز تجلی پیروزی حق بر باطل بود روزی که پرده ها کنار رفت و مردم با حضور خود در صحنه، از امام و انقلاب و رهبری با تمام وجود دفاع کردند.

 

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی ابراز داشت: روز ۹ دی در واقع روزی بود که مردم یکپارچه فریاد زدند که این نظام و ولایت را می خواهیم و در مقابل دشمنان نظام با تمام قوا ایستادگی خواهیم کرد.

 

حجت الاسلام حسینی‌کیا تصریح کرد: حماسه ۹ دی یک پیام روشن و مهم داشت و آن این بود که دشمنان داخلی و بیرونی بدانید هر وقت لازم باشد این ملت با بصیرت تمام در صحنه حضور پیدا خواهند کرد.

 

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی در پایان افزود : امیدواریم این بصیرت در واقع فراگیر و دائمی شده و همه مردم آنرا داشته باشند و مخالفان نظام بدانند مردم فهیم و آگاه ایران همیشه در صحنه حاضر و آماده اند.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار