امروز: پنجشنبه 31 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
26. آذر 1396 - 8:47   |   کد مطلب: 305027
سهیل سنقر : نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سنقر در جمع دانش آموزان دبیرستان الزهرا (س) شهرستان گفت : دانش آموزان با درس خواندن حافظ ارزش های نظام و ترویج دهنده فرهنگ بسیج باشند.

به گزارش سهیل سنقر، با حضور حجت الاسلام والمسلمین مسلم کماسی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سنقر نشست بصیرتی، تربیتی با موضوع اهمیت بسیج در جمع دانش آموزان دبیرستان الزهرا (س) شهرستان برگزار گردید.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین کماسی در این نشست اظهار داشت :  امروز ماهیت جنگ، در جبهه های نظامی و خط مقدم نیست که دشمن برعلیه کشورهای اسلامی قد علم کند بلکه دشمن در جنگ روانی ،اقتصادی ،سیاسی ،فرهنگی و فکری در مقابل نظام ما ایستاده است و این مقابله نیازمند داشتن بصیرت و آگاهی است.

 

 

وی در ادامه خطاب به دانش آموزان بیان کرد : باید در این عرصه به عنوان دانش آموزان بسیجی خوب درس بخوانید و در دام فرقه های ذلت و گمراهی آنها نیفتید و به مانند شهدای گرانقدر عمل کنید.

 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سنقر دفاع از ارکان جمهوری اسلامی و پیشبرد اهداف کشور را مهمترین وظیفه بسیج دانست و افزود : بسیجی بودن با دل، روح و اخلاص در نیت رابطه مستقیم داشته و تنها با وحدت تحت لوای ولایت فقیه و تکیه بر تفکر و روح بسیجی می توان به اهداف مدنظر دست یافت.

 

 

وی با بیان اینکه تفکر و فرهنگ بسیجی در ایران و کشور های دیگر گسترش پیدا نموده است اظهار داشت : همین تفکر بسیجی است که توانست داعش را در منطقه زمین گیر و متلاشی نماید.

 

 

حجت الاسلام کماسی خاطر نشان کرد : بسیج یک شجره طیبه است به فرموده امام راحل و باید این شجره طیبه شاخ و برگ هایش را به کل جهان بگستراند که کل دنیا از ثمر و میوه این درخت تنومند استفاده نماید و وظیفه تک تک ما این است که در این زمینه به قدر و توان خود همت کنیم که زمینه های ظهور امام زمانمان (عج) را فراهم نماییم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار