امروز: سه شنبه 5 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
15. آذر 1396 - 16:24   |   کد مطلب: 304986
سامانه بارشی آسمان کرمانشاه را فرا می‌گیرد؛
ورزش باد شدید و آبگرفتگی معابر / دمای هوا تا ۱۲ درجه زیر صفر می‌رسد
مدیر روابط عمومی هواشناسی استان کرمانشاه گفت: سامانه بارشی از اواخر وقت امروز تا صبح روز جمعه، جو منطقه را تحت تاثیر داشته، علاوه بر کاهش دمای روزانه، سبب وزش باد نسبتا شدید، بارش برف و باران، آبگرفتگی معابر عمومی و رواناب در استان می‌شود.

به گزارش سهیل سنقر، پروانه صفری اظهار داشت : بر اساس بررسی آخرین داده های هواشناسی، سامانه بارشی از اواخر وقت امروز تا صبح روز جمعه، جو منطقه را تحت تاثیر داشته، علاوه بر کاهش دمای روزانه، سبب وزش باد نسبتا شدید، بارش برف و باران، آبگرفتگی معابر عمومی و رواناب در سطح استان خواهد شد.

 

 

وی گفت: شرایط ناپایدار در روز پنجشنبه نمود بیشتری داشته، بارش علاوه بر ارتفاعات و نواحی سردسیر، احتمالاً در مناطق معتدل نیز بتدریج به شکل برف مشاهده گردد.

 

 

مدیر روابط عمومی هواشناسی استان کرمانشاه افزود: وزش باد که سبب کولاک و کندی تردد در گردنه های برفگیر می شود؛ ممکن است در بعضی ساعات هوای استان را بویژه در مناطق مرزی غبارآلود نماید.

 

 

وی گفت: با خروج این موج از روز جمعه تا میانه هفته آینده شاهد کاهش محسوس دمای هوا و یخبندان شبانه بخصوص در نواحی سردسیر استان خواهیم بود. پیش بینی می شود؛ طی مدت یاد شده؛ دمای هوا در سردترین ساعات، در نواحی گرمسیر بین صفر تا ۲ درجه سانتیگراد زیر صفر و در نواحی سردسیر بین ۸ تا ۱۲ درجه سانتیگراد زیر صفر، به ثبت برسد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار