امروز: پنجشنبه 31 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
14. آذر 1396 - 13:20   |   کد مطلب: 304983
سهیل سنقر : فرماندار سنقروکلیایی گفت :دانش آموزان در فضای مجازی و حقیقی در برابر توطئه های دشمن بایستند.

به گزارش سهیل سنقر، یاور محمدی در اجرای برنامه بازدید از مدارس در کارگاه آموزشی مقطع ابتدایی با حضور جمعی از راهبران، ضمن تبریک سالروزمیلاد پیامبر اکرم(ص) و میلاد امام صادق(ع) از مجموعه معلمین و دست اندرکاران مجموعه آموزش و پرورش که با کمک 650 میلیون ریالی به آسیب دیدگان زلزله غرب استان موجب تقویت و حفظ فضای انسان دوستی و یاری گری در جامعه شدند قدردانی نمود.

 

 

وی با بیان اینکه امروزوابستگی دانش آموزان به فضای مجازی موجب فاصله گرفتن آنها از محیط اجتماعی شده است گفت: معلمین دلسوز علی رغم وجود مشکلات و دغدغه ها در انجام وظایف خود درمحیط آموزشی نباید از شرایط موجود و تغییرات ایجاد شده در جامعه غافل شوند.

 

 

فرماندار سنقروکلیایی گفت: امروزعلیرغم وجود آسیبهای فراوان در جامعه که بخشی ازآنها برگرفته از توطئه های دشمنان است، بخش زیادی از مشکلات را بایستی خودمان برطرف کنیم تا بتوانیم روی پای خودمان بایستیم و لازمه تحقق آن، انجام وظایف به بهترین نحو ممکن در هر جایگاه و ایجاد امید در جامعه است.

 

 

رئیس اداره آموزش و پرورش سنقروکلیایی هم از برپایی تعداد 8 کلاس درس در منطقه آسیب دیده سرپل ذهاب با اهداء تعداد 8 دستگاه کانکس توسط فرهنگیان این شهرستان خبر داد.

 

 

 مراد کلوندی از بازدید فرماندار روزهای سه شنبه و رسیدگی به مشکلات و بحث و گفتگو با معلمین و مدیران در سطح مدارس سنقرو کلیایی قدردانی نمود.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار