امروز: شنبه 31 شهريور 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
13. آذر 1396 - 13:41   |   کد مطلب: 304977
سهیل سنقر : مشکلات مجموعه شبکه بهداشت و درمان وبیمارستان حضرت امام(ره) سنقرو کلیایی با حضور فرماندار، مسئولین و پزشکان متخصص مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش سهیل سنقر، مشکلات مجموعه شبکه بهداشت و درمان وبیمارستان حضرت امام(ره) سنقرو کلیایی با حضور فرماندار، مسئولین و پزشکان متخصص مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات بیمارستان حضرت امام(ره) این شهرستان از زحمات دست اندرکاران و پزشکان متخصص که شبانه روز با حد اقل امکانات در جهت مداوای بیماران مراجعه کننده تلاش می کنند قدردانی نمود.

 

 

یاور محمدی وحدت و انسجام در مجموعه شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام(ره) را در کاهش مشکلات موثر دانست و گفت: با تمام توان با همکاری دستگاههای ذیربط در راستای کاهش دغدغه های بیمارستان تلاش می کنیم.

 

 

وی با بیان اینکه پزشکان مورد اعتماد مردم هستند و از موقعیت اجتماعی ارزشمندی درمیان افراد جامعه برخوردارمی باشند گفت: پذیرش دستورات پزشک از سوی بیمار نشان دهنده وجود ارتباطات عاطفی قوی بین مردم و پزشکان است.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی بهره گیری از ظرفیت خیرین را برای تقویت بیمارستان در زمینه های خرید تجهیزات برای خدمات رسانی بهتر ضروری دانست.

 

 

دکتر حاتم محمدی رئیس بیمارستان حضرت امام(ره) سنقرو کلیایی هم گفت: تعداد 17 پزشک متخصص علاوه بر رسیدگی به بیماران بستری و اورژانسی، تعداد 12 تا 14 هزار مریض را در هر ماه به صورت سرپایی ویزیت می کنند و علاوه بر این تعداد، بیش از 35 هزار نفر هم ماهیانه مراجعه کننده آزمایشگاه، سونوگرافی، سی تی اسکن و تزریقات می باشند.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار