امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
3. آذر 1396 - 15:19   |   کد مطلب: 304942
امام جمعه سنقر در خطبه نماز جمعه :
بسیج نماد حضور ملی، مقاومت ملی و آگاهی یک ملت است
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان سنقروکلیایی گفت : بسیج نماد حضور ملی، مقاومت ملی و آگاهی یک ملت است.

به گزارش سهیل سنقر،حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان سنقروکلیایی ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت حدود و تقوای الهی اظهار داشت : رعایت تقوای الهی، باعث عزت نفس انسان می شود.  

 

 

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی بیان داشت : پیروزی عظیم امت اسلام با محوریت جبهه ی مقاومت بر جبهه ی استکبار و داعش به فرماندهی سردار بی نظیر اسلام حاج قاسم سلیمانی هدیه الهی به ملت های مسلمان بود.

 

 

وی ادامه داد : آمریکایی ها برای ایجاد داعش هزینه های صدها میلیاردی کرده بودند تا داعش برای مدت های طولانی در منطقه اسلامی ماندگار شود و تبدیل به اسرائیلی دیگر شود اما با مقاومت تمام توطئه ها بهم خورد.

 

 

حجت الاسلام صفدری ادامه داد : نابودی داعش امیدی در دل ملتهای مسلمان بوجود آورد که ان شاءالله بزودی شاهد آزادی قدس شریف و نابودی صهیونیست ها باشیم.

 

 

خطیب شهرستان سنقروکلیایی بیان کرد : در سالهای اخیر جمهوری اسلامی در دو جبهه به مقابله با استکبار رفت ، جبهه ی جنگ و جهاد با متجاوزان کشور های اسلام و حرمین شریف اهل بیت علیهم السلام که با تشکیل جبهه مقاومت و ایستادگی در مقابل تجاوز آمریکا و اسرائیل و آل سعود  به پیروزی رسید.

 

 

وی ادامه داد : جبهه ی دوم جنگ اقتصادی و تحریم ها که با ابزار دیپلماسی و مذاکره به مقابله با دنیای استکبار رفتیم ، اما نتیجه اش این شد که دنیای استکبار به تمام تعهداتش پشت کرد.

 

 

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی تاکیدداشت : این درس بزرگی است که دشمن تشنه به خون مسلمانان را نمی توان مورد اعتماد دانست.

 

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود بسیج را نماد حضور ملی ، مقاومت ملی و آگاهی یک ملت دانست و تاکید داشت : آگاهی که همراه با تحرک، معنویت و اخلاص است.

 

 

حجت الاسلام صفدری ابراز داشت : الگو برداری از بسیج در کشور های اسلامی دیگر ،رمز پیروزی جبهه ی مقاومت بر دنیای استکبار بوده است.

 

 

وی در پایان ابراز داشت : مسئولیت مجموعه بسیج ، پاسداری از هویت ملی و دینی و حضور در میدان های نیاز نظام در عرصه های مختلف فرهنگی ،اجتماعی ، سیاسی ، اقتصادی و نظامی است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار