امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
1. آذر 1396 - 13:21   |   کد مطلب: 304936
فرمانده انتظامی سنقر خبر داد :
سارقان حرفه ای باطری خودرو در سنقر دستگیر شدند
سهیل سنقر : فرمانده انتظامی سنقروکلیایی گفت : دو سارق حرفه ای که اقدام به سرقت باطری شهروندان می کردند توسط عوامل کلانتری 11 سنقر شناسائی و دستگیر شدند.

سرهنگ غضبان احمدی فرد در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : در پی وقوع چند مورد سرقت باطری در سنقر، شناسائی و دستگیری عاملان این سرقت ها به طور ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

 

 

فرمانده انتظامی سنقروکلیایی بیان داشت : مأموران کلانتری 11 در این راستا با انجام گشت زنی های ویژه و یک سری اقدامات خاص پلیسی و اطلاعاتی موفق شدند عاملان این سرقت ها که سرنشینان یک دستگاه خودرو پیکان بودند را شناسايی کنند.

 

 

وی در ادامه افزود : پس از شناسایی متهمان، عوامل تجسس کلانتری 11 با اخذ نیابت و هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در شهر کرمانشاه دو نفر متهم را دستگیر به همراه خودرو پیکان به سنقر منتقل نمودند.

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان با بیان اینکه متهمان در بازجویی ها به 10 فقره سرقت اعتراف کردند، بیان داشت : در این رابطه هر دو متهم با تشکیل پرونده به داد سرا معرفی شده اند.

 

 

این مقام انتظامی در پایان از شهروندان خواست ضمن رعایت نکات امنیتی منزل،خودرو و محل کسب خود را به تجهیزات ایمنی مجهز و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار