امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
30. آبان 1396 - 11:09   |   کد مطلب: 304929
سهیل سنقر : فرماندار سنقروکلیایی از پرداخت 27 میلیارد و 519 میلیون ریال تسهیلات از محل منابع دولتی و وجوه مردمی صندوق کارآفرینی امید به 248 طرح از ابتدای سالجاری تا کنون خبر داد.

به گزارش سهیل سنقر، یاورمحمدی در جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری سنقرو کلیایی افزود: مهمترین شرط استفاده از تسهیلات طرح اشتغال فراگیر، عدم بدهی به بانک ها است و درآینده نزدیک از 25 رسته شغلی معرفی شده، تعداد 5 الی 6 طرح با نظر استاندار کرمانشاه به عنوان رسته های شغلی اولویت دار استان کرمانشاه معرفی خواهند شد.

 

 

وی اظهار داشت: فراخوان دستگاههای اجرایی و ارائه طرح از سوی متقاضی، انجام کار کار شناسی توسط دستگاه مربوطه و درج در سامانه( کارا) پس از تایید، ثبت نام اولیه و طرح در جلسه اشتغال شهرستان و پس از تایید، ثبت نام اولیه و طرح در جلسه اشتغال استان و معرفی به بانک پس از تایید شورای اشتغال استان از مراحل اخذ تسهیلات طرح اشتغال فراگیر می باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا خواهد شد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی گفت: در سالجاری تا کنون تعداد 903 مورد اشتغال در سامانه رصد توسط دستگاههای اجرایی ثبت شده است.

 

 

محمدی همچنین از پرداخت 27 میلیاردو 519 میلیون ریال تسهیلات از محل منابع دولتی و وجوه مردمی صندوق کارآفرینی امید به 248 طرح از ابتدای سالجاری تا کنون خبر داد.

 

 

وی افزود: در بخش مشاغل خانگی، متقاضیان می توانند در جهت بهره مندی از تسهیلات 50 تا 100 میلیون ریالی این طرح از طریق مراجعه به دستگاههای ذیربط اقدام نمایند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار