امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
17. آبان 1396 - 10:01   |   کد مطلب: 304890
سهیل سنقر : بازدید و بررسی مشکلات روستای باوله و اقامه نماز وحدت مردم و مسئولین، با حضورامام جمعه، فرماندار، بخشدارمرکزی ،مسوولین ادارات شهرستان و دهیاران و شوراهای روستاها در محل مسجد روستای باوله برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر، بازدید و بررسی مشکلات روستای باوله و اقامه نماز وحدت مردم و مسئولین، با حضورامام جمعه، فرماندار، بخشدارمرکزی ،مسوولین ادارات شهرستان و دهیاران و شوراهای روستاها در محل مسجد روستای باوله برگزار شد.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی اهمیت نماز را تشریح کرد و گفت: نماز محور دین است و اگر نماز از دین گرفته شود دیگر دینی وجود نخواهد داشت.

 

 

حجت الاسلام صفدری افزود: با همت مسئولین، بهره گیری از ظرفیت های موجود و همکاری و همدلی و اعتمادی که مردم به مسئولین دارند، مشکلات موجود یکی پس از دیگری رفع خواهد شد.

 

 

وی برگزاری نمازوحدت با حضور مسئولین را در جهت تسهیل در کارها و سرعت بخشیدن به آن و ایجاد ارتباط و آشنا شدن مردم با مسئولین موثر دانست.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی گفت: مسئولین موظف به ارائه خدمات به مردم هستند و مشکلات هم هیچ وقت تمام شدنی نیست و زندگی یعنی حل کردن مشکلات و انسان با دست و پنجه نرم کردن با مشکلات رشد می کند.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی هم از برنامه ریزی در راستای تکمیل طرح های هادی روستاها خبر داد و گفت: از محل اعتبارات دهیاری ها، بنیاد مسکن و با مشارکت مردم، طرح های هادی نیمه تمام روستاها تکمیل خواهد شد.

 

 

یاورمحمدی افزود: روستاهایی که مشارکت بیشتری در اجرای طرح های عمرانی روستا داشته باشند از کمک های دولتی بیشتری برخوردار خواهند شد.

 

 

وی افزود:در حوزه گاز رسانی به روستاها، سنقرو کلیای رتبه اول شهرستانهای استان را به خود اختصاص داده به طوری که تا پایان سال 1397 تمامی روستاهای بالای 10 خانوار از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی با بیان اینکه در حال حاضر در تعدادی از روستاها عملیات گاز رسانی در حال اجراست که احتمالا امسال به بهره برداری نرسند گفت: برای تهیه سوخت زمستانی جهت اقدامات بعدی به شرکت پخش فراورده های نفتی درشهرستان مراجعه کنند.

 

 

محمدی در خصوص تغییر کاربری زمینهای روستاها برای استفاده مسکونی گفت: زمینهایی برای این منظور پیشنهاد شود فاقدمرغوبیت بوده وامکان کشت وزراعت در آنها وجود نداشته باشد.

وی سالن ورزشی سرپوشیده روستای باوله را ظرفیت خوبی برای جوانان دانست و گفت: بخشی از نیازهای آن تامین خواهد شد و برای تکمیل آن از ظرفیت خیرین بهره گیری شود.

 

 

یاور محمدی افزود: مشکلات روستای باوله و روستاهای توابع ان که از طرف شوراهای اسلامی اعلام شده است شامل تکمیل طرح هادی و آسفالت راههای روستایی، احداث طرح های بهینه سازی مصرف آب  کشاورزی و نیاز به احداث کانال،سرویسهای بهداشتی و وضوخانه مساجد، قطعی برق و نیاز به تبدیل سیم به کابل،روشنایی معابر،مشکلات تغییرکاربری و بازنگری نقشه روستاها، تسریع در عملیات گاز رسانی و فضاهای ورزشی می باشد.

 

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار