امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
15. آبان 1396 - 19:47   |   کد مطلب: 304887
سهیل سنقر : سرهنگ صمد محمدی فرمانده ناحیه سپاه سنقر در پیامی ارسالی به پایگاه اطلاع رسانی سهیل سنقر از مردم و مسئولین شهرستان سنقروکلیایی خداحافظی کرد.

به گزارش سهیل سنقر، سرهنگ صمد محمدی فرمانده ناحیه سپاه سنقر در پیامی ارسالی به پایگاه اطلاع رسانی سهیل سنقر از مردم و مسئولین شهرستان سنقروکلیایی خداحافظی کرد.

 

 

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

قُلْ رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا

 

 

خداوند متعال را شاکر و سپاسگزارم که توفیق خدمت در فضای معطر از خون شهیدان را به این بنده ی ناچیز عنایت نمود.

 

 

بی شک عبور از پلکان نردبان مسئولیت ها ، پست ها و درجات اداری مرهون ایثار ، فداکاری ، جانبازی ، زندان ، شکنجه ، اسارت و شهادت بهترین جوانان رشید این ملت است که آفریننده ی سربلندی و سرافرازی و شکوه جاودانه در این مرز و بوم گشته اند می باشد که اگر ایثار و فداکاری آنان نبود روز روشن و پر فروغ ایران اسلامی به شب های تار و سیاه مبدل می گشت.

 

 

لذا در طول مسئولیتم سعی نمودم این هشدار قرآن کریم را برای حراست از آرمان های والا و گرانقدر شهدای عزیز آویزه ی گوش خویش قرار داده و به آن عمل نمایم.  "وَلَا تَكُونُوا كَالَّتِي نَقَضَتْ غَزْلَهَا مِنْ بَعْدِ قُوَّةٍ أَنْكَاثًا"

 

 

و اما در خاتمه مطالب از مسئولین محترم خانواده های معظم شهدا جانبازان ایثارگران و اقشار مختلف مردم که بنده را در طول دوران مسئولیتم به صورت شبانه روزی یاری نمودند تشکر نمایم.

 

 

و چنانچه توفیقات و خدماتی داشته ام را مدیون همکاری و مساعدت های همکاران و آحاد مسئولین و مردم شهرستان می دانم و اگر هم احیانا رفتار و یا گفتاری ناپسندی از من مشاهده گردیده که موجب تکدر خاطر عزیزی را فراهم نموده طلب حلالیت دارم و امیدوارم قصور و کوتاهی های این برادر کوچک تان را مورد عفو و بخشش خویش قرار دهید.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار