امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
13. آبان 1396 - 15:08   |   کد مطلب: 304880
سهیل سنقر : امام جمعه سنقرو کلیایی گفت : مراسم پیاده روی اربعین حضرت اباعبد الله الحسین(ع) فضای معنوی ارزشمندی در سراسر کشور ایجاد کرده و این شهرستان هم با قرار گرفتن در مسیر تردد زائرین، توفیق خدمت به زوار را که کمتر از خود زیارت نیست پیدا کرده است.

به گزارش سهیل سنقر، حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در پنجمین جلسه هماهنگی ستاد اربعین سنقروکلیایی از تلاش و کوشش شبانه روزی دست اندرکاران برنامه های پذیرایی و میزبانی از زائرین اربعین حسینی قدردانی نمود.

 

 

فرماندار سنقروکلیایی هم گفت: در راستای ایجاد شرایط مطلوب برای پذیرایی و اسکان زائران اربعین حسینی در این شهرستان تا کنون تعداد 5 جلسه هماهنگی با حضور اعضاء ستاد شهرستان برگزار شده است.

 

 

یاور محمدی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد 5 موکب، شبانه روز پذیرای زائران اربعین استانهای شمال غرب و زنجان هستند گفت : این موکب ها به صورت خود جوش و مردمی خدمات رسانی می کنند و مجموعه سیستم اداری شهرستان در این راستا فقط نقش تسهیل کننده امور را ایفا کرده و شرایط و بستر مناسب برای خدمات رسانی به زائران را فراهم نموده است.

 

 

وی از اجرای کامل تمامی مصوبات جلسات ستاد اربعین در حوزه های مختلف، کنترل ترافیک و امنیت، تامین اسکان، راهنمایی زائرین، خدمات رسانی و ... خبر داد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار