امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
11. آبان 1396 - 15:13   |   کد مطلب: 304875
سهیل سنقر : در راستای اجرای برنامه ده گردشی و اقامه نماز وحدت مردم و مسئولین، با حضور دهیاران و شوراهای این روستاها، مشکلات روستای فارسینج و4 روستای دیگرمورد بررسی و پیگیری قرارگرفت.

به گزارش سهیل سنقر، در راستای اجرای برنامه ده گردشی و اقامه نماز وحدت مردم و مسئولین، با حضور دهیاران و شوراهای این روستاها، مشکلات روستای فارسینج  و 4 روستای دیگرمورد بررسی و پیگیری قرارگرفت.

 

 

افشین رحیمی در بازدید از روستای فارسینج به همراه امام جمعه، بخشدار مرکزی و سایر ادارات ذیربط افزود:علی رغم انجام فعالیتهای عمرانی گسترده در روستاها توسط بخشداری و دیگر دستگاههای اجرایی، در راستای ایجاد شرایط بهتر و افزایش رفاه بیشتر در روستاها رفع مشکلات با مشارکت و همکاری مردم ضروری است.

 

 

وی افزود: مشکلات این روستاها شامل تکمیل طرح هادی و آسفالت ، یکپارچه سازی اراضی کشاورزی برای اجرای طرح های مکانیزاسیون و بهینه سازی مصرف آب  کشاورزی  و افزایش درآمد کشاورزان، اینترنت ،گازکشی به روستای جدید چشمه سنگی، آب شرب، پارک تفریحی برای جذب گردشگر، خودرو آتش نشانی، زیبا سازی ورودی روستای فارسینج با نصب آبنما و... می باشد.

 

 

معاون فرماندار سنقرو کلیایی بیان داشت هریک از مسئولین ادارات ذیربط در خصوص رفع و یا کاهش مشکلات این روستاها، راهکارهای مناسب را ارائه نمودند.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی نیز گفت روستای فارسینج بسیار تمیز و زیبا است و خیلی از ظرفیتهای شهر را در این روستا می توان دید.

 

 

حجت الاسلام مجید صفدری با بیان اینکه روستاها نقش بسیار مهمی در اقتصاد و پویایی کشور دارند گفت: رسیدگی به روستاها از توفیقات مسئولین است که خداوند به آنها عطا فرموده  ودر صورت ایجاد بستر مناسب برای زندگی بهتر ورفاه بیشتر در روستاها، مهاجرت روستائیان به حداقل خواهد رسید.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار