امروز: پنجشنبه 26 مهر 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
12. آبان 1396 - 14:47   |   کد مطلب: 304874
سهیل سنقر : جلسه برنامه ریزی بزرگداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور جمعی از مسئولین شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر، جلسه برنامه ریزی بزرگداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور جمعی از مسئولین شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد.

 

 

یاور محمدی در نشست هم اندیشی برای اجرای هرچه بهتر راهپیمایی یوم الله 13 آبان با حضور ادارات ذیربط افزود: امام (ره) در همان ابتدا، عملکرد آمریکا و اسرائیل را در مناسبت های سیاسی کشور تشخیص داد و علی رغم تبعید و زندانی شدن ایشان، مسیرخود را ادامه داد.

 

 

وی افزود: مواضع ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی امام(ره) در زمان سکان داری مقام معظم رهبری هم ادامه پیدا کرد تا اینکه امروز ماهیت خبیثانه استعمارگران بر جهانیان آشکار شده است.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی بیان داشت علی رغم اثبات غیر قابل اعتماد بودن آمریکا و اسرائیل، متاسفانه کشورهای خاورمیانه با آنها معاملات سنگین نظامی و تسلیحاتی امضا می کنند در حالی که باید بپذیرند که نباید به آنها اعتماد کرد.

 

 

محمد ی با تاکید بر اهمیت حفظ وحدت و همدلی و بدون در نظر گرفتن اختلاف نظرها گفت: تمامی اقشار جامعه در راستای حفاظت از منافع ملی و ارکان نظام اسلامی ایران یک دل و یک صدا در راهپیمایی ضد استعماری یوم الله 13 آبان حضور چشمگیر داشته باشند.

 

 

وی گفت مردم سنقرو کلیایی بار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام(ره) وبیعت مجدد با مقام معظم رهبری و شهیدان والامقام روز شنبه 13 آبان راس ساعت 10 صبح در میدان سپاه تجمع خواهند نمود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار