امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
12. آبان 1396 - 10:32   |   کد مطلب: 304873
سهیل سنقر : رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سنقروکلیایی گفت : مراسم 13 آبان با شکوه هر چه تمام تر در شهرستان سنقروکلیایی برگزار می شود.

علی حشمتی در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : امروز نبرد جمهوری اسلامی با استکبار که با انقلاب آغاز شد و همچنان با قوت ادامه دارد همان نبرد پیغمبران با زورگویان زمان خود است.

 

 

وی با اشاره به اینکه 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است که در تاریخ کشور ماه به ثبت رسیده گفت : در این روز ملت ایران همواره از ظلم و ستمهایی که جبهه استکبار جهانی علیه نظام و ملت و مستضعفین جهان روا داشته اعلام انزجار می کنند.

 

 

حشمتی زمان برگزاری مراسم را ساعت 09:30 صبح اعلام کرد گفت مراسم یوم الله سیزده آبان در میدان سپاه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین صفدری امام جمعه شهرستان برگزار می گردد.
وی با اظهار به این نکته که سیزده آبان باید پر شور تر برگزار شود از اقشار مختلف مردم جهت حضور در این مراسم دعوت کرد.

 

 

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سنقروکلیایی تاکید داشت: از عموم مردم شجاع و استکبار ستیز شهرستان سنقروکلیایی  دعوت می شود تا با حضور انقلاب ، حماسی و عاشورایی در راهپیمایی روز شنبه 13 آبان خشم مقدس و نفرت خود را متحد و یکپارچه و با شعار رسای، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار اعلام و بار دیگر پیام بلند حضرت امام (ره) و فرامین مقام معظمی ولایت امام خامنه ی را در راه مبارزه با استکبار جهانی فریاد زده و برمواضع انقلابی خود علیه آمریکا و استکبار صحه گذارند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار