امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
11. آبان 1396 - 11:53   |   کد مطلب: 304871
سهیل سنقر : هفتمین نشست سراسری سیاه مشق ایران به مناسبت هفته خوشنویسی با همکاری انجمن خوشنویسان شهرستان سنقروکلیایی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار گردید.

به گزارش سهیل سنقر، هفتمین نشست سراسری سیاه مشق ایران به مناسبت هفته خوشنویسی با همکاری انجمن خوشنویسان شهرستان سنقر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

 

 

این مراسم  با حضور اساتید خوشنویسی ایران از جمله میرحیدر موسوی، فریبرز فیروزی و عبداله جواری در کنار دیگر خوشنویسان مطرح کشوری و شهرستانهای کرمانشاه برگزار گردید.

 

 

استاد میرحیدر موسوی عضو شورایعالی انجمن خوشنویسان ایران ضمن ابراز خرسندی از حضور در این کارگاه و استقبال خوب هنرجویان خوشنویسی از بانیان و برگزار کنندکان نهایت تشکر و قدردانی را ابراز داشته و از شهرستان سنقر به عنوان یکی از قطب های با استعداد خوشنویسی ایران،نام بردند. استاد جواری سرپرست انجمن خوشنویسان استان کرمانشاه نیز این اتفاق مبارک را نقطه عطفی در عمر ٣٠ ساله انجمن خوشنویسان شهرستان سنقر محسوب کردند که حضور اساتید برجسته انجمن خوشنویسان ایران در این کارگاه را گواه این امر دانست.  

 

 

گفتنی است نمایشگاه آثار سیاه مشق اساتید خوشنویسی ایران نیز به مناسبت هفته خوشنویسی  در شهرستان به مدت هفت روز دائر گردید در این نمایشگاه که با حضور امام جمعه، فرماندار ، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر مسئولین ادارات ذیربط افتتاح گردید، تعداد ٤٠ اثر خوشنویسی از آثار سیاه مشق اساتید خوشنویسی ایران به مدت یک هفته به نمایش گذاشته شد./تصاویر: محمد صالح شریفی

دیدگاه شما

آخرین اخبار