امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
11. آبان 1396 - 10:17   |   کد مطلب: 304870
توسط اداره فرهنگ ارشاد اسلامی سنقر انجام گرفت؛
توزیع اقلام فرهنگی اربعینی در موکب های سنقروکلیایی
سهیل سنقر : به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنقروکلیایی و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه اقلام فرهنگی مربوط به اربعین در بین موکبهای سطح شهر سنقر توزیع گردید.

به گزارش سهیل سنقر، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنقروکلیایی و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه اقلام فرهنگی مربوط به اربعین در بین موکبهای سطح شهر سنقر توزیع گردید.

 

 

محمدرضا کماسی در ادامه این خبر افزود : هدف عاشورا، روشنگری مستمر و غفلت نکردن از کمین دشمنان اهل بیت (ع) برای انحراف راه هدایت است ، و در همین راستا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با توزیع اقلام فرهنگی در میان زوار حسینی که شامل کتابچه های دعا و زیارتنامه اربعین می باشد در این روشنگری چراغ راه هدایت اهل بیت(ع) نقشی کوچک را ارائه نموده است.

 

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنقروکلیایی این اقلام را شامل بنرهایی با مضامین و سخنانی درخصوص قیام عاشورا و زیارت اربعین، زیارتنامه اربعین و کتب مذهبی دانست که در بین موکبها توزیع شده است.

 

 

گفتنی است در شهرستان سنقر پنج موکب که در مبادی اصلی و سطح شهر برقرار گردیده است آماده خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی می باشند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار