امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
18. مهر 1396 - 12:39   |   کد مطلب: 304798
سهیل سنقر : فرماندار سنقرو کلیایی گفت : در راستای توسعه ظرفیت های گردشگری و به دنبال آن ایجاد اشتغال پایداربا مشارکت بخش خصوصی، احداث مجتمع تفریحی و اقامتی در حاشیه سد جامیشان این شهرستان دردستور کار قرار گرفته است.

به گزارش سهیل سنقر، یاور محمدی در جلسه بررسی ظرفیت های گردشگری در سنقرو کلیایی با بیان اینکه سرمایه گذاران حوزه تولید و اشتغال در سنقرو کلیایی به بهترین شکل ممکن مورد حمایت قرار خواهند گرفت افزود: این مجتمع تفریحی با سرمایه اولیه20 میلیارد ریالی سرمایه گذار در سطح حدود 8 هکتارو با حمایت دستگاهای اجرایی ذیربط احداث خواهد شد.

 

 

فرماندار سنقروکلیایی اظهار داشت با توجه به موقعیت سد جامیشان و برخورداری از ظرفیت های ارزشمندی از قبیل موقعیت توپوگرافی مناسب، وجود آب سد و تخصیص آن برای اجرای طرح، دسترسی به جاده اصلی، خوش آب و هوا بودن منطقه و... در بلند مدت،موجب اشتغال و رشدو توسعه سنقرو کلیایی خواهد شد.

 

 

وی گفت : با توجه به انجام اقدامات اولیه از جمله تهیه طرح ساخت مجتمع و ارائه آن در این جلسه توسط سرمایه گذار بخش خصوصی، مسئولین دستگاههای اجرایی ذیربط حاضر در جلسه بایستی بدون مانع تراشی و با به حد اقل رساندن مراحل اداری در شهرستان و استان در خصوص پاسخ به استعلام های مربوط به این طرح اقدام نمایند.

 

 

محمدی همچنین دیگر ظرفیتهای سرمایه گذاری و اشتغالزایی درسد شهدا شامل احداث باغ، کشت گیاهان دارویی پرورش ماهی در قفس و ماهیگری را تشریح کرد و گفت ازمتقاضیان سرمایه گذاری در این حوزه ها نیز حمایت می کنیم.

 

 

به گفته سرمایه گذار طرح مذکور در این مجتمع طرح هایی شامل احداث رستوران، سوئیت، استخر شنای روباز و محصور، استخر ماهیگیری تفریحی، اسکله ماهیگیری،قایقرانی و جت اسکی،  آبنما و آبشارمصنوعی، پارکینگ، نمازخانه، مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری، آلاچیق، مسیر ورودی پیاده و سواره پیش بینی شده است.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار