امروز: شنبه 31 شهريور 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
17. مهر 1396 - 9:19   |   کد مطلب: 304793
سهیل سنقر : با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان سنقروکلیایی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش سهیل سنقر، با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان سنقروکلیایی مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

فرماندار سنقروکلیایی در جلسه بررسی مشکلات بهداشت و درمان سنقرو کلیایی خدمات دولت تدبیر و امید را در حوزه بهداشت و درمان قابل توجه و چشمگیر دانست.

 

 

وی به مشکلات و کمبودهای حوزه بهداشت و درمان در سنقرو کلیایی اشاره کرد و گفت: کمبود نیروی متخصص به ویژه زمانی که آنها در مرخصی هستند، تجهیز بخش های آی سی یو و اطفال، راه اندازی رادیولوژی دیجیتالی، کمبود پانسیون پزشکان، نوسازی خانه های بهداشت فرسوده روستایی، تعیین تکلیف مدیریت مرکز بهداشت و بیمارستان امام(ره) و ارتقاء دانشکده پرستاری را برای جبران بخشی از کمبودها در مجموعه شبکه بهداشت و درمان سنقرو کلیایی ضروری دانست.

 

 

نماینده مردم سنقرو کلیایی در مجلس شورای اسلامی هم با قدردانی از اقدامات انجام شده در طرح تحول نظام سلامت، نحوه اجرای سیستم ارجاء در این طرح را از مشکلات روستاییان و تحمیل هزینه های رفت وآمد برای آنها دانست و خواستار کاهش مراحل اداری آن در این طرح برای آسایش روستائیان شد.

 

 

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا همچنین از پیگیری در خصوص احداث مرکز سرطان شناسی با کمک خیرین، افزایش تعداد آمبولانس بیمارستان امام(ره)، ارتقاء دانشکده پرستاری و افزایش ظرفیت کمی و کیفی آن و پیگیری برای خرید ساختمان برای استقرار پایگاه سلامت در شهرک شهدا خبر داد.

 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هم مشکلات موجود در حوزه  بهداشت و درمان را به دلیل بهره مندی همه اقشار جامعه از خدمات آن دانست و گفت:اهتمام دولت و مجلس در خصوص اجرای طرح تحول نظام سلامت از نشانه های پیشرفت کشورو رفع مشکلات در این حوزه است.

 

 

دکتر محمود رضا مرادی با اشاره به مشکلات فراوان در شبکه های بهداشت شهرستانها گفت: همه مشکلات قابل حل نیستند اما باآرامش، هدف گذاری و اولویت بندی به دنبال رفع مشکلات و خواسته های مردم که ایده آل می باشند هستیم.

 

 

وی باثبات کردن مدیریت شبکه ها و مراکز بهداشت و درمان را به عنوان انگیزه مناسب برای جلوگیری از عقب افتادگی کارها و خدمات رسانی بیشتر به مردم دانست.

 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی از دستور وزیر بهداشت برای جبران کمبود متخصص در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: جذب نیروها به صورت بومی و تجمیعی وبا در نظر گرفتن شاخص ها و مجوز وزارتخانه و از طریق امتحان و گزینش انجام خواهد شد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار