امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
1. مهر 1396 - 10:26   |   کد مطلب: 304746
فرمانده دانشکده پیامبر اعظم دانشگاه امام حسین (ع) سپاه پاسداران:
دشمنان با تغییر در شیوه خود هویت و اندیشه جوانان را هدف قرار داده اند
سهیل سنقر : فرمانده دانشکده پیامبر اعظم دانشگاه امام حسین (ع) سپاه پاسداران در آیین صبحگاه مشترک نظامی و انتظامی شهرستان سنقروکلیایی گفت : دشمنان با تغییر در شیوه خود هویت و اندیشه جوانان را هدف قرار داده اند.

به گزارش سهیل سنقر، سردار جواد مشیدی روز شنبه در آیین صبحگاه مشترک نظامی و انتظامی شهرستان سنقروکلیایی افزود: امروز دشمن با تغییر در شیوه خود علیه ارزشها، فرهنگ، ایمان و نظام مقدس ایران اسلامی می جنگد.

 

 

وی اظهار کرد: در 8 سال جنگ تحمیلی 2 هزار و 887 روز تعداد 81 کشور دنیا دست به دست هم دادند که نظام اسلامی ایران را از بین ببرند اما ملت ایران تعداد 188 هزار شهید، 230 هزار جانباز و 40 هزار اسیر دادند اما یک قدم از اصول و یک وجب از خاک را ندادند.

 

 

فرمانده دانشکده پیامبر اعظم دانشگاه امام حسین (ع) سپاه پاسداران با بیان اینکه آمریکا پس از فروپاشی شوروی، اسلام و ام القرای آن ایران را به عنوان مانع بزرگ برای دست یابی به دنیا می داند، گفت: انقلاب عزیزما از اول در خطر بوده، هست و خواهد بود و تازمانی که به حول قوه الهی پرچم ولایت به دست مقام معظم رهبری به دست صاحب اصلی آن برسد این تهدیدات وجود خواهد داشت.

 

 

سردار مشیدی، اهمیت عزاداریها و برنامه های ایام محرم را تشریح کرد و گفت: شاخص و معیار قبولی عزاداریها و مورد توجه قرار گرفتن حق تعالی این است که ببینیم بعد از محرم معرفت ما نسبت به امام و اطاعت محض از اسلام بیشتر شده باشد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار