امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
1. مهر 1396 - 10:16   |   کد مطلب: 304745
سهیل سنقر : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنقر در آیین صبحگاه مشترک نظامی و انتظامی شهرستان سنقروکلیایی گفت : حماسه هشت سال دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ ایران اسلامی است.

به گزارش سهیل سنقر، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنقر در آیین صبحگاه مشترک نظامی و انتظامی شهرستان سنقروکلیایی اظهار داشت : هفته دفاع مقدس فرصتی برای مرور از خودگذشتگی دلیرمردان دفاع مقدس و گسترش روحیه ایثار در بین مردم است.

 

 

وي با تاكيد برای نهادینه کردن فرهنگ دفاع مقدس بیان داشت : باید در کشور بتوانیم الگوی مناسبی به جوانان معرفی کنیم چراکه جنگ امروز ما با دنیای استکبار، در جبهه دیگری به عنوان جبهه فرهنگی و اقتصادی ادامه دارد.

 

 

سرهنگ صمد محمدی در ادامه ابراز داشت : هشت سال دفاع مقدس برگ زرین تاریخ  انقلاب اسلامی است که  نسل های آینده باید با آن آشنا شوند.

 

 

وی با اشاره به دلاوری و رشادت شهدای جنگ تحمیلی گفت : شهدا با ایثار جان خود نگذاشتند حتی یک وجب از خاک ما به دست دشمن بیفتد و این از خود گذشتگی و روحیه ایثار شهدا ستودنی و الگوی ما خواهد بود.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه سنقر در بخشی دیگر از سخنان خود افزود : در راستای تجدید میثاق مجدد با شهدای انقلاب و آرمانهای امام و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری در راستای خدمت رسانی، ایجاد آرامش و آسایش و تامین امنیت شهروندان، گشت بسیج محله محور در این شهرستان اجرا شده است.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار