امروز: سه شنبه 4 ارديبهشت 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
30. شهريور 1396 - 16:44   |   کد مطلب: 304735
سهیل سنقر : فرمانده انتظامی شهرستان سنقروکلیایی اعلام کرد : خدمت رسانی و تامین نظم و امنیت عزاداران حسینی برای پلیس افتخار و عبادت است.

به گزارش سهیل سنقر، سرهنگ "غضبان احمدی فرد" در جلسه شورای پیشگیری از حوادث و آسیب های اجتماعی با محوریت ماه محرم که با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و دیگر مسئولان محلی و نیز مداحان هیئت های مذهبی در ستاد انتظامی شهرستان سنقر برگزار شد، بیان کرد: یکی از مراسمات عظیم و با شکوه که توسط مردم و به صورت خودجوش اداره می شود، عزاداری های ماه محرم و صفر است.
وی با اشاره به آمادگی صد درصدی پلیس برای تامین نظم و امنیت این مراسمات تصریح کرد: برای پلیس خدمت رسانی و برقراری نظم و امنیت عزاداران حسینی افتخار و عبادت محسوب می شود و پلیس از هرگونه اقدامی که باعث آرامش خاطر مردم شود، کوتاهی نمی کند.
این مقام انتظامی ادامه داد: دشمنان و معاندان نظام و گروهک های تروریستی و تکفیری با اقدامات کور کورانه قصد دارند فضای کشور را ناامن جلوه دهند، لذا هوشیاری و تعامل و همکاری همه اقشار با پلیس لازم و ضروری است.
سرهنگ احمدی فرد در پایان به منظور برگزاری باشکوه مراسمات عزاداری سرور و سالار شهیدان در ماه محرم توصیه ها و نکات پیشگیرانه انتظامی نیز بیان کرد و گفت: مسئولان هیئت های مذهبی مراسمات خود را در ساعت تعیین شده آغاز و خاتمه دهند و از هرگونه مزاحمت برای دیگر شهروندان خودداری و به توصیه های پلیس توجه کنند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار