امروز: پنجشنبه 28 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
29. شهريور 1396 - 8:48   |   کد مطلب: 304731
سهیل سنقر : امام جمعه سنقرو کلیایی گفت: برگزاری نماز وحدت با حضور مسئولین و مردم به صورت هفتگی در مساجد محلات، موجب برقراری ارتباط به صورت مکتوب و گفتگوهای مردم با مسئولین شده و از این طریق رفع مشکلات در دستور کار مسئولین قرارخواهد گرفت.

به گزارش سهیل سنقر، حجت الاسلام مجید صفدری در مراسم اقامه نماز وحدت با حضور فرماندار، مسئولین ادارات و مردم و با میزبانی نیروی انتظامی در مسجد شهید واعظی، با قدردانی ازحضور مسئولین و مردم در نماز وحدت گفت:به برکت اقامه نماز وحدت، بستر مناسبی فراهم شده تا مسئولین با پای خودشان در محلات مختلف حضور یابند و از نزدیک مشکلات موجود را بررسی و برای رفع آنها تلاش کنند.

 

 

سرهنگ احمدی فرد فرمانده انتظامی سنقرو کلیایی هم گزارشی ازاقدامات و فعالیتهای مجموعه نیروی انتظامی در راستای برقراری نظم و امنیت، مقابله با سارقین و فروشندگان مواد مخدرو افزایش توان و اقدامات این مجموعه در یک سال گذشته ارائه داد واهمیت همکاری و همیاری مردم را برای ایجاد نظم وامنیت بیشتر مورد تاکید قرارداد.

 

 

بازدید فرماندار از محله و درخواست مردم شهرک اسلام آباد در خصوص ایجاد فضای سبز و وسایل بازی و سرگرمی برای  کودکان دردستور کار و پیگیری قرار گرفت.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار