امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
20. شهريور 1396 - 8:20   |   کد مطلب: 304696
سهیل سنقر : جلسه برنامه ریزی برای اجرای هر چه بهتر برنامه های هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین دستگاههای ذیربط در محل ناحیه مقاومت بسیج سنقرو کلیایی برگزار گردید.

به گزارش سهیل سنقر، جلسه برنامه ریزی برای اجرای هر چه بهتر برنامه های هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین دستگاههای ذیربط در محل ناحیه مقاومت بسیج سنقرو کلیایی برگزار گردید.

 

 

معاون فرماندار سنقرو کلیایی در جلسه برنامه ریزی برنامه های هفته دفاع مقدس واژه دفاع مقدس را تشریح کرد و گفت: عنوان دفاع برگرفته از معرفی عراق از سوی سازمان ملل به عنوان متجاوز و آغاز گر جنگ و عنوان مقدس که از اهمیت بیشتری برخوردار است به دلیل بهره مندی از واژه های دینی و قرآنی در نامگذاری عملیات ها، شعارها، مراسمات و متوسل شدن رزمندگان به ائمه اطهار با برپایی برنامه های دعای توسل، زیارت عاشورا واز همه مهمترولایت پذیری و اطاعت از ولایت در این دوران می باشد.

 

 

افشین رحیمی امنیت وآرامش امروز ایران اسلامی را مرهون از جان گذشتگیهای شهدا و ایثار گران دانست و وظیفه سنگین مسئولین در خدمتگذاری و اهمیت گرامیداشت یادو خاطره شهدا و دفاع مقدس را مورد تاکید قرار داد و قدرشناسی از شهدا را با اجرای برنامه های باشکوه در مناسبت های مختلف ضروری دانست.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سنقرو کلیایی هم باگرامیداشت یادو خاطره شهیدان با بیان اینکه هفته دفاع مقدس امسال با ایام سوگواری سرورو سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) تقارن یافته است گفت: برنامه های متنوعی متناسب با ایام محرم در هفته دفاع مقدس پیش بینی شده است.

 

 

سرهنگ صمد محمدی افزود: برپایی ایستگاه صلواتی، حضور بسیجیان در نماز جمعه، اعزام اکیپ پزشکی به مناطق محروم و ویزیت رایگان در شهرستان، ارائه خدمات گفتار درمانی و فیزیو تراپی رایگان توسط بهزیستی، فضاسازی شهرستان متناسب با ایام در فضای مجازی و حقیقی، برگزاری برنامه های و مسابقات متنوع فرهنگی و ورزشی، برپایی صبحگاه مشترک نظامی و انتظامی، نواختن زنگ مقاومت در مدارس و پایگاههای بسیج و خاطره گویی یادگاران دفاع مقدس، استقرار ایست بازرسی نمادین، تکریم از بسیجیان، سربازان، مادران شهید و بانوان پشتیبان جنگ در دوران دفاع مقدس، برگزاری نمایشگاه عکس و کارگاه شعر دفاع مقدس، برگزاری یادواره شهدای آبروی محله در محله شهید عبدلی، دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهدا و گلباران مزار شهدا، برگزاری مراسم سالروز شهیدان فلاحی، جهان آرا و... از مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس در سنقرو کلیایی می باشد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار