امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
17. شهريور 1396 - 18:08   |   کد مطلب: 304694
امام جمعه موقت شهرستان سنقروکلیایی:
عید غدیر ارزشمند ترین و والاترین عید اسلامی است
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین چراغی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان سنقروکلیایی گفت : عید غدیر ارزشمند ترین و والاترین عید اسلامی است.

به گزارش سهیل سنقر، حجت الاسلام و المسلمین چراغی با بيان اين‌که غدير روزي بود که دين اسلام کامل و خداوند نعمتش را بر جهان اسلام ارزاني داد، گفت : دين اسلام يک دين جامع جهان شمول و کامل است و می تواند انسان ها را به سرمنزل مقصود و نجات برساند.

 

 
وی با بيان اين که غديرگلستان عترت نبوي ومحفل مدعيان حريم قدس الهي ومبداء ظهور ولايت علوي است، اظهار داشت: غدير عيد الله اكبر و عيد آل محمد و ارزشمندترين و والاترين عيد اسلامى‏ است.

 

 
امام جمعه موقت شهرستان سنقروکلیایی ، دهه ولايت و امامت را تبلور ايمان و تبعيت كامل انسان از پروردگار جهانيان خواند و گفت : ايمان و تبعيت در قربان و غدير به ظهور رسيد.

 

 
وی با بيان اين‌که غدير تجلي گاه ولايت و امامت و قلعه اي محکم براي پناه شيعيان در مواجه با انحرافات است، افزود: به واسطه غدير مي توان هر شبهه اي را در راستاي تهاجم به اين قلعه زدود وبه واسطه آن از حريم اسلام وقرآن واز عمود اسلام که پرچم ولايت است دفاع کرد.

 

 
حجت الاسلام چراغی بیان داشت : غدير سرچشمه نگاه مبتني بر رشد و تعالي بشريت بوده و جمهوري اسلامي جريان زلال غدير و پرچمدار حرکت به سوي اهداف متعالي غدير است.

 

 
وی احياي غدير را احياي تدين، وجدان و انسانيت دانست و بر تلاش مردم در راستاي تبيين اين مهم تأكيد كرد و گفت: عيد غدير از بزرگ‏ترين اعياد مسلمانان است، ضرورت دارد براي آشنايي اقشار مختلف با جايگاه ولايت، مراسم اين ايام هر چه باشكوه‏تر برگزار شود.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار