امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
19. شهريور 1396 - 14:04   |   کد مطلب: 304692
فرمانده انتظامی سنقروکلیایی خبر داد:
کشف 115 رأس دام سرقتی در شهرستان سنقروکلیایی
سهیل سنقر : فرمانده انتظامی شهرستان سنقروکلیایی از دستگیری سارق حرفه ای و کشف 115 رأس دام سرقتی در شهرستان سنقر خبر داد.

سرهنگ غضبان احمدی فرد در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : در پی وقوع چند فقره سرقت احشام در سطح روستاهای شهرستان سنقر، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار این انتظامی قرار گرفت.

 

 

 

وی افزود: عوامل پلیس آگاهی شهرستان با گسترش دامنه تحقیقات و کسب اطلاعاتی مبنی بر اینکه شخصی توسط آگاهی استان دستگیر و به چند فقره سرقت احشام در شهرستان سنقر اعتراف کرده و روانه زندان مرکزی کرمانشاه شده است، لذا پس از هماهنگی با دادسرا و اخذ نیابت قضائی متهم را به پلیس آگاهی شهرستان سنقر منتقل کردند.

 

 

 

این مقام مسئول انتظامی تصریح کرد: پس از انجام بازجویی ها و تحقیقات فنی و تخصصی متهم به 10 فقره سرقت احشام به تعداد 115 رأس گوسفند با همدستی سه نفر دیگر در شهرستان سنقر اعتراف کرد.

 

 

 

سرهنگ احمدی فرد با اشاره به اینکه متهم دارای سوابق متعدد از سرقت احشام است، گفت: در این راستا پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شده است، تلاش برای دستگیری دیگر همدستان وی نیز ادامه دارد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار