امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
12. شهريور 1396 - 10:27   |   کد مطلب: 304680
سهیل سنقر : عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت : کاهش نرخ سود بانکی ظرفیت های بهتری برای خودروسازان فراهم کرده است تا با هزینه تمام شده کمتری خودرو را تحویل متقاضیان دهند.

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : کاهش نرخ سود بانکی  ظرفیت های  بهتری برای خودروسازان فراهم کرده است تا با هزینه تمام شده کمتری خودرو را تحویل متقاضیان دهند.

 

وی افزود : کاهش نرخ سود بانکی موجب جهت دهی منابع مردم به سمت تولید بیشتر و کمک به این بخش در کشور خواهد کرد.  

 

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاثیر مستقیم صنعت قطعه سازی بر صنعت خودرو ،افزود: باید به سمتی در این حوزه حرکت کنیم که قطعه سازی کشور با ارتقا کیفی بیشتری همراه گردیده و خودروهای بهتری را در بازار شاهد باشیم.

 

حجت الاسلام حسینی کیا خودروسازی و قطعه سازی را دو بال رشد و توسعه صنعت و تولید در کشور اعلام کرد و افزود: جلسات مستمری در کمسیون صنعت ، معدن و تجارت با قطعه سازان و خوروسازان  در جهت رفع مشکلات این حوزه برگزار شده است.

 

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی همچنین نسبت به حضور موثر دکتر شریعتمداری به عنوان وزیر صنعت ،معدن و تجارت در دولت دوازدهم ابراز امیدواری کرد و گفت : برنامه های ایشان در خصوص محدودیت در واردات و توسعه  تولید داخل  و برخورد جدی تر با کالای قاچاق بسیار قابل تامل است چرا که هر گونه کاهش واردات خودروهای خارجی بر افزایش تولید داخلی تاثیر موثری خواهد گذاشت.

دیدگاه شما

آخرین اخبار