امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
10. شهريور 1396 - 12:12   |   کد مطلب: 304662
سهیل سنقر : کلاس های تابستانی انجمن خوشنویسان شهرستان سنقروکلیایی همچون سنوات گذشته برگزار و با استقبال بسیار خوب هنرجویان شهرستان مواجه شد.

به گزارش سهیل سنقر، کلاس های تابستانی انجمن خوشنویسان شهرستان سنقروکلیایی همچون سنوات گذشته در شعبه مرکزی و سایر شعبات سطح شهر از جمله مجتمع فرهنگی هنری ارشاد برگزار و با استقبال خوب هنرجویان شهرستان مواجه گردید.

 

 

 

تعداد هنرجویان شرکت کننده در این دوره ها ١٤٢ نفر بوده است که ازین تعداد ٩٢ نفر در شعبه اصلی و 50 نفر در شعبات دیگر انجمن زیر نظر مدرسین توانمند شهرستان آموزش دیدند. 

 

 

 

مسئول انجمن خوشنویسی شهرستان سنقروکلیایی در این راستا بیان داشت : یکی از ابتکارات خوبی که انجمن در این دوره آموزشی برنامه ریزی کرده است، تشکیل شعبات مختلف در نقاط مختلف شهر بوده است تا همگان بتوانند به صورت راحت تر در این کلاس ها حضور یابند که خوشبختانه با استقبال بسیار خوب علاقمندان و هنرجویان شهرستان مواجه شد. 

 

 

 

مرتضی بنی عامریان در پایان بیان داشت : آزمون سراسری انجمن خوشنویسان دوم و سوم شهریور ماه سالجاری همزمان با سراسر کشور در محل اصلی انجمن برگزار و به پذیرفته شدگان مدرک معتبر انجمن خوشنویسان ایران اعطا گردید.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار