امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
8. شهريور 1396 - 13:40   |   کد مطلب: 304657
سهیل سنقر : فرماندار سنقرو کلیایی گفت: در آخرین روز از هفته دولت، 7 طرح آبیاری بارانی، مرغ گوشتی و پرورش ماهی با اعتبار 6 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش سهیل سنقر، یاور محمدی صبح امروز در آیین افتتاح طرح هاافزود: این طرح ها شامل اجرای 4 طرح آبیاری بارانی، یک طرح پرورش مرغ گوشتی 10 هزار قطعه ای و 2 طرح پرورش ماهی قزل الا در این شهرستان می باشد.

 

 

وی  اجرای طرح های آبیاری تحت فشاررا برای صرفه جویی در مصرف آب و استفاده بهینه بسیار مناسب دانست ونگهداری، حفاظت و استفاده درست از تاسیسات وسیستمهای آبیاری بارانی و تلاش در جهت صرفه جویی در مصرف آب را مورد تاکید قرارداد.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی در جمع اهالی روستای گلویج در حاشیه سد جامیشان، مشارکت مردم را برای توسعه روستا ضروری دانست وگفت: افرادی که اقدام به احداث باغهای بزرگ مثمر درحاشیه سد جامیشان نمایند، مورد حمایت قرار خواهند گرفت و ازتخصیص آب از محل این سد بهره مند خواهند شد.

 

 

محمدی کشت گیاهان دارویی، پرورش ماهی در قفس و ماهیگیری و طرح های گردشگری را از دیگر ظرفیتهای تولید و اشتغال درسد تازه تاسیس جامیشان برشمرد و گفت از سرمایه گذاران در این حوزه ها استقبال و حمایت می کنیم.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار