امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
8. شهريور 1396 - 11:49   |   کد مطلب: 304655
فرمانده نیروی انتظامی سنقر خبر داد؛
دستگیری عاملان درگیری منجر به تیراندازی در سنقروکلیایی
سهیل سنقر : فرمانده انتظامي شهرستان سنقروکلیایی از دستگيري عاملان تيراندازي در يکي از روستاهای توابع اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ غضبان احمدی فرد در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : برابر اعلام مرکز فوريت هاي پليس 110 شهرستان مبني بر وقوع يک مورد درگیری منجر به تيراندازي در يکي از روستاهای توابع و مجروح شدن دو نفر، موضوع به صورت ويژه در دستور كار این انتظامی قرار گرفت.

 

 

 

وي افزود: بلافاصله عوامل این انتظامی به محل مراجعه و با تلاش صورت گرفته و کار اطلاعاتی و تحقیقات به عمل آمده از اهالی محل و مصدومان، بلافاصله شش نفر از عاملان درگیری شناسايي و دستگیر شدند، همچنین دو قبضه اسلحه غیر مجاز به همراه تعدادی پوکه فشنگ نیز از محل کشف شد.

 

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: در تحقيقات صورت گرفته مشخص شد موضوع درگیری مربوط به اختلافات خانوادگی بوده است که در اين خصوص پرونده تشکيل و تحت رسیدگی می باشد.

 

 

سرهنگ احمدی فرد با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با اقتدار تمام با افرادي که قصد ايجاد ناامني و رعب و وحشت در شهرستان داشته برخورد قاطع و قانوني می کند،گفت: از همه شهروندان درخواست می کنیم جهت حل و فصل دعوی و اختلافات خود به مراجع قانونی و ذیصلاح مراجعه کنند.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار