امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
6. شهريور 1396 - 8:23   |   کد مطلب: 304647
سهیل سنقر : فرماندار سنقروکلیایی گفت : ساده زیستی، تواضع، تلاش، پاک دستی و مطیع و همراه ه ولایت بودن، از شاخصه های شهیدان رجایی و باهنر بود که سیره آنها بهترین الگو برای مسئولین در راه خدمت به مردم است.

به گزارش سهیل سنقر، یاور محمدی یکشنبه شب در مراسم اقامه نماز ادارات با گرامیداشت یادو خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، برگزاری نماز ادارات در روزهای یکشنبه هر هفته را فرصت مناسب برای ارتباط چهره به چهره مردم محلات با مسئولین و مطرح کردن مشکلات در حوزه های مختلف و بررسی و پی گیری راه حل های مناسب برای رفع آنها دانست.

 

 

فرماندار سنقروکلیایی افزود: روزهای دوشنبه هر هفته نیز دفتر فرماندار در راستای رسیدگی به درخواستهای مردم، پذیرای ملاقات با عموم مردم است ورعایت اصل تکریم ارباب رجوع و اهمیت برخورد مناسب با مراجعه کنندگان نیز بایستی بیشتر از گذشته در دستورکار همیشگی مسئولین و کارکنان  ادارات قرارگیرد.

 

 

محمدی خدمات دولت تدبیر و امید بخصوص در یک سال گذشته و همچنین طرح های قابل افتتاح و کلنگ زنی در هفته دولت را تشریح کرد.

 

 

فرماندار سنقروکلیایی در بخشی دیگر از سخنان خود بیان داشت : ساده زیستی، تواضع، تلاش، پاک دستی و مطیع و همراه ه ولایت بودن، از شاخصه های شهیدان رجایی و باهنر بود که سیره آنها بهترین الگو برای مسئولین در راه خدمت به مردم است.

 

 

حجت الاسلام مجید صفدری امام جمعه سنقرو کلیایی نیز با گرامیداشت یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای اصناف گفت: خانه خدا محل حل مشکلات دنیا و آخرت است و در برنامه نماز ادارات، مسئولین از نزدیک پای صحبتهای مردم می نشینند که آثار و برکات فراوانی را به همراه خواهد داشت.

دیدگاه شما

آخرین اخبار