امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
3. شهريور 1396 - 15:56   |   کد مطلب: 304641
سهیل سنقر : فرماندار سنقرو کلیایی گفت: در دولت یازدهم بالغ بر3 هزار و350 میلیارد ریال در حوزه های مختلف عمرانی، کشاورزی، اجتماعی و ... این شهرستان هزینه گردیده که افزون بر یک هزار میلیارد ریال آن از شهریور ماه سال گذشته تا کنون در این حوزه ها هزینه شده است.

به گزارش سهیل سنقر، یاور محمدی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته سنقرو کلیایی ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدای دولت بخصوص شهیدان رجایی و باهنر،  آثار طرح تحول سلامت در سنقرو کلیایی در دولت یازدهم  را تشریح کرد و گفت برای ارتقاء سطح بهداشت و درمان در این شهرستان بیش از 161میلیارد ریال هزینه شده ودر یک سال گذشته تعداد 7 مرکز شامل درمانگاه تخصصی، درمانگاه تامین اجتماعی، مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاههای سلامت در شهر و روستاها تکمیل شده و یا در حال ساخت می باشند.

 

 

وی گازرسانی به روستاها در دولت یازدهم را جهادی عظیم دانست و گفت: در 4 سال گذشته 160 روستا گاز دار شده اند که تعداد 57 روستااز این تعداد در یک سال گذشته از نعمت گاز بهره مند شده اند در حالی که قبل از شروع دولت یازدهم فقط 24 روستای این شهرستان از نعمت گاز بهره مند بوده اند.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی از توسعه گازرسانی به تمامی 212 روستای شهرستان خبر داد و گفت علاوه بر روستاهایی که در این شهرستان در حال حاضر گاز دار هستند، عملیات گاز رسانی در بعضی از روستاها در حال اجرا و در برخی دیگر در دست طراحی می باشند.

 

 

پیشرفت و توسعه در حوزه های منابع طبیعی، طرح های عمرانی روستاها توسط بخشداریها و بنیاد مسکن، منابع آب، آب و فاضلاب شهری و روستایی و در حال ساخت بودن تصفیه خانه آب شرب دائمی سنقر، برق، آموزش و پرورش، کشاورزی و تحت پوشش قرار گرفتن 700 هکتار از اراضی پایین دست سد شهدا در سال گذشته، راه و شهر سازی، عمران شهری و خدمات امدادی و آموزشی جمعیت هلال احمر، تبلیغات اسلامی و ساخت و تعمیر مساجد و حسینیه ها، فنی و حرفه ای، خدمات کمیته امداد امام(ره) و بهزیستی، فرش دست باف و ایجاد اشتغال توسط دستگاههای اجرایی، به بهرهبرداری رسدن سد جامیشان و ظرفیت اشتغالزایی برای یک هزار نفر و فعالیت سازمان های مردم نهاد با صرف هزینه های چشمگیر از دیگر موضوعاتی بود که فرماندار سنقرو کلیایی آنها را تشریح کرد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار