امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
3. شهريور 1396 - 16:26   |   کد مطلب: 304640
سهیل سنقر : امام جمعه سنقرو کلیایی گفت: شهیدان رجایی و با هنر که با خون خود نظام اسلامی ایران را آبیاری کردند، به عنوان اسوه های خدمتگذاری در میان دولتمردان نظام جمهوی اسلامی ایران به شمار می روند.

به گزارش سهیل سنقر، حجت الاسلام مجید صفدری در خطبه های نماز جمعه این هفته سنقرو کلیایی با گرامیداشت یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به تمامی دولتمردان تبریک گفت.

 

 

وی با تسلیت ایام شهادت حضرت امام محمد باقر(ع) به سایرمناسبتهای پیش رو اشاره کرد و گفت: به مناسبت تقارن جمعه آینده با عید سعید قربان، نماز عید قربان در صبح همان روز اقامه و دیگر نیازی به اقامه نماز جمعه در این روز نیست.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی با گرامیداشت هفته بسیج اصناف،از بازارتهران به عنوان مراکزی که در پیروزی انقلاب اسلامی ایران سهم اساسی داشتند یاد کرد.

 

 

وی سوم شهریور سالروز اشغال ایران توسط متفقین و مقاومت 3 ساعته ارتش ایران در برابر آنها را به دلیل عدم حضور مردم ومحروم بودن کشور از پشتوانه مردمی دانست.

 

 

حجت الاسلام صفدری وجود وحدت و برادری در کشور را برای رسیدن به برنامه 20 ساله ایران اسلامی که کسب جایگاه بر تر در عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرنگی و... در خاورمیانه است را مورد تاکید قرار داد.

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی در بخش دیگری از سخنانش ضمن دعوت مردم به رعایت تقوی الهی گفت: تقلید از افرادی که صلاحیت پیروی ندارند انسان را گرفتار گمراهی می کند و از تفکر و تدبر در معارف الهی باز می دارد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار