امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
2. شهريور 1396 - 15:07   |   کد مطلب: 304634
سهیل سنقر : فرماندار سنقرو کلیایی گفت : در اولین روز از هفته دولت 2 طرح عمرانی با اعتبار 9 میلیاردو 190 میلیون ریال افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش سهیل سنقر، فرماندار سنقروکلیایی در آیین کلنگ زنی و افتتاح پروژه ها افزود : این طرح ها شامل افتتاح زایشگاه بیمارستان امام(ره) وآغاز عملیات احداث پانسیون پزشکان واقع در مرکز دهستان باوله می باشد.

 

 

یاور محمدی خدمات دولت تدبیر و امید را در حوزه بهداشت و درمان ارزشمند دانست و گفت : دریک سال گذشته تعداد 7 مرکز خدمات بهداشتی و درمانی در شهر و روستاهای این شهرستان شامل درمانگاه اختصاصی سازمان تامین اجتماعی،کلینیک ویژه تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره)، 3 مرکز خدمات جامع سلامت در شهرهای سنقر، سطر و روستای خانقاء وسطی و تعداد 2 پایگاه بهداشتی در شهر سنقر با 77 میلیارد ریال اعتبار و 60 درصد پیشرفت فیزیکی تکمیل شده و یا در حال احداث می باشند.

 

 

فرماندار سنقروکلیایی افزود: مرکز خدمات جامع سلامت شهر سطر که یکی از این طرح ها می باشد، به مرحله بهره برداری رسیده که در هفته آینده با حضور استاندار کرمانشاه افتتاح خواهد شد.

 

 

وی با تبریک هفته دولت و قدردانی از دست اندرکاران حوزه بهداشت و درمان، این ایام را فرصتی برای ایجاد  پیوند مردم و مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و معرفی تلاشهای دولت در بحث خدمات رسانی به مردم دانست.

 

 

سید جواد حسینی کیا نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه روستای باوله به مرکزیت دهستان باوله از ظرفیت و جمعیت بالایی برخوردار بوده گفت: ساختمان پانسیون پزشکان این روستا بایستی با در نظر گرفتن  نیازهای آینده پزشکان مستقر در این مرکز، با حد اکثر کمیت و کیفیت احداث گردد.

 

 

بازدید از بیمارستان امام(ره) و عیادت از بیماران و بازدید از نحوه خدمات رسانی در مرکز جامع سلامت روستای باوله از دیگر برنامه های اولین روز از هفته دولت در سنقرو کلیایی بود.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار