امروز: يكشنبه 30 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
1. شهريور 1396 - 14:34   |   کد مطلب: 304632
سهیل سنقر : فرماندار سنقرو کلیایی گفت: همزمان با سراسر کشور اعضاء اصلی شورای اسلامی شهرهای سنقر و سطر امروز با قرائت سوگند نامه، به طور رسمی کار خود را آغاز نمودند.

به گزارش سهیل سنقر،فرماندار سنقروکلیایی ظهر امروز در مراسم تحلیف شورای اسلامی شهر های سنقر و سطر با تبریک سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا(س)  و هفته دولت افزود: پس از راگیری مخفی اعضاء شورا، آقایان اله رضا اعظمی و علی بنی عامریان به ترتیب به عنوان رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی شهر سنقر و آقایان رضا علی پناهی و امیر قدوسی هم به ترتیب به عنوان رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی شهر سطربرای مدت یک سال انتخاب شدند.

 

 

یاور محمدی وحدت و انسجام اعضاء شوراها در تصمیم گیریهای کلان در شهر و عدم توجه به بحث های حاشیه ای و با منطق و استدلال و ازخود گذشتگی در راستای خدمت به مردم و پیشرفت شهرستان در بین اعضاء شوراها رامورد تاکید قرار داد.

 

 

 

امام جمعه سنقرو کلیایی نیز سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته دولت و تقارن آنها با شروع به کار شوراها را تبریک گفت.

 

 

حجت الاسلام مجید صفدری گفت: انسانها بایستی راههای تاثیر پذیری خود را بشناسند و بدانند از چه طریقی ممکن است تحت تاثیر موارد مثبت یا منفی قرار می گیرند.

 

 

وی با بهره گیری از آیات الهی عدم همنشینی با افرادی که آیات خدارا انکار می کنند، عدم اعتماد به هر حرف و خبر و سخن و سوگند و مراقبت از بیت المال و حرکت در مسیر دینی و الهی و ارزشی و ارتباط مناسب مسئولین با مردم را مورد تاکید قرار داد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار