امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
1. شهريور 1396 - 9:50   |   کد مطلب: 304629
سهیل سنقر : فرماندار سنقرو کلیایی گفت: تعداد 43 پروژه عمرانی با اعتبار 256 میلیارد ریال درهفته مبارک دولت در این شهرستان افتتاح و یال کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش سهیل سنقر، فرماندار سنقرو کلیایی در جلسه برنامه ریزی برنامه های هفته دولت گفت: تعداد 43 پروژه عمرانی با اعتبار 256 میلیارد ریال درهفته مبارک دولت در این شهرستان افتتاح و یال کلنگ زنی خواهد شد.

 

 

یاور محمدی در ادامه افزود : تعداد 34 طرح آن با اعتبار 227 میلیارد و 300 ریال افتتاح و عملیات اجرای 7 طرح نیز با 27 میلیارد و 700 میلیون ریال آغاز خواهد شد.

 

 

وی با بیان اینکه گازرسانی به 34 روستا و مرکزخدمات جامع سلامت شهرسطر مهمترین این طرح ها است افزود: عمران روستاها شامل اجرای طرح هادی، بوستان و ساخت مسجد و خانه عالم ، باند دوم سنقر بیستون، عمران و آب و فاضلاب شهری، آموزشی، ورزشی، شبکه دیجیتال،واحد تولیدی و آبیاری نوین کشاورزی از دیگر طرح هایی است که دراین ایام کلنگ زنی ویا به بهره برداری خواهند رسید.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی با گرامیداشت یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اطلاع رسانی اقدامات و خدمات دولت تدبیر و امید را در عرصه های مختلف بخصوص در فضای مجازی مورد تاکید قرارداد و گفت: ما باید درهفته دولت، خادم بودن و تکریم ارباب رجوع را در حوزه عملکردی دولت نشان دهیم.

 

 

محمدی ایجاد فضایی در سطح ادارات، متناسب با گرامیداشت هفته دولت و زنده نگه داشتن یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنررا ضروری دانست.

 

 

افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی، دیدار با خانواده های معظم شهدا و بازدید از اتمام مرمت و بازسازی مزار شهدای روستاها، برگزاری مراسم ویژه گرامیداشت شهدای دولت و تجلیل از کارمندان نمونه وبزرگداشت روز کارمند، اعزام کاروان سلامت به روستاهای محروم، اهداء خون و عیادت از بیماران بیمارستان امام (ره) توسط اعضا وداوطلبان جمعیت هلال احمر و سایر برنامه های فرهنگی و ورزشی از برنامه هایی است که در هفته دولت در سنقرو کلیایی اجرا خواهد شد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار