امروز: يكشنبه 30 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
31. مرداد 1396 - 12:15   |   کد مطلب: 304626
امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی؛
نماز ادارات بین مردم و مسئولین وحدت ایجاد می کند
سهیل سنقر : امام جمعه سنقرو کلیایی گفت: حضور مسئولین ادارات در نماز جماعت مساجد محلات، وحدت بین مردم با مسئولین را به همراه دارد و مردم مشکلات خود را به راحتی مطرح می کنند.

به گزارش سهیل سنقر، حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری در مراسم نماز ادارات در مسجد حضرت ام البنین شهرک ولیعصر(عج)، ایجاد بستر مناسب برای حضور تمامی افراد و قشرهای مختلف در مساجد را مورد تاکید قرارداد و گفت:حضورپرشورمردم در مساجد برای حفظ اسلام و نظام اسلامی ضرری است.

 

 

فرماندارسنقرو کلیایی هم با بیان اینکه مردم بایستی هرگونه مشکلی را درهرزمینه ای به گوش مسئولین برسانند گفت: مسئولین موظف هستند برای رفع مشکلات که بخشی از آنها در شهرستان و بعضی دیگر از طریق استان قابل پیگیری است اقدام نمایند.

 

 

یاورمحمدی در خصوص تامین امنیت مردم شهرک ولیعصربا قدردانی از پیگیریهای نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: راه اندازی کلانتری در این شهرک در شورای امنیت مصوب شده و تا زمان تخصیص اعتبار برای ساخت و تجهیز آن، به صورت موقتی یگان نیروی انتظامی در این شهرک مستقر شده است.

 

 

وی گفت: به منظور تامین آرامش مردم، اقدامات لازم در خصوص تهیه مکانی خارج از شهربرای استقرار خودروهای سنگین از طریق شهرداری و شورای اسلامی شهرانجام شده و نهایی شدن آن در حال پیگیری است.

 

 

فرماندار سنقرو کلیایی از افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی با اعتبار قابل توجهی در ایام هفته دولت خبرداد و گفت: گاز رسانی به ۵۷روستا در مدت یک سال و طرح های بهداشت و درمان و... از مهمترین آنها است که دراین ایام به طور مفصل به اطلاع مردم خواهد رسید.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار