امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
30. مرداد 1396 - 11:46   |   کد مطلب: 304624
سرپرست دادسرای سنقروکلیایی:
دستگیری قاتل فراری سنقری پس از ۱۲ سال
سهیل سنقر : سرپرست دادسرای شهرستان سنقروکلیایی از دستگیری قاتل فراری سنقری پس از ۱۲ سال خبر داد.

یزدان نوری زاده در گفتگو با خبرنگار سهیل سنقر اظهار داشت : بیش از ۱۲ سال پیش قتلی خانوادگی در شهرستان سنقر رخ داد که مرتکب آن تاکنون متواری بود.

 

 

سرپرست دادسرای شهرستان سنقروکلیایی بیان داشت : با فعالیت نیروهای تازه نفس و جوان در دادسرای شهرستان علاوه بر پیگیری پرونده های موجود با سرعت بیشتر تلاش زیادی برای حل و فصل پرونده های مهم و قدیمی صورت گرفته که در همین راستا چند قاتل که سال ها از جنایت آنها می گذشت شناسایی، دستگیر و محاکمه شده اند.

 

 

وی افزود : در ادامه ی این روند فردی که در تیرماه سال ۱۳۸۴ قتل پدرزن و مجروحیت همسر و مادر همسرش را با خودرو شخصی رقم زده بود با دستورات مستمر بازپرس محترم سنقر و پیگیری های مستمر و تعیین ضرب الاجل سرانجام پس از ردیابی و با اعزام کارآگاه پلیس سنقر به شهر ساوه دستگیر شد.

 

 

این مقام مسئول خاطر نشان کرد : مراحل بازپرسی و تکمیل پرونده به سرعت در حال اجراست و پیش بینی می شود ظرف ۲۰ روز آینده پرونده برای صدور حکم به دادگاه ارسال شود.

 

 

نوری زاده در پایان خاطر نشان کرد : پیام دیگر این اقدام این است که برای ما تفاوتی بین پرونده های جدید و پرونده های کهنه وجود ندارد و پیگیری حقوق مردم همواره در اولویت قرار دارد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار