امروز: دوشنبه 4 تير 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
29. مرداد 1396 - 14:25   |   کد مطلب: 304623
سهیل سنقر : مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سنقر از اهدای 400 بسته فرهنگی از سوی قرارگاه خاتم النبیاء به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد که ارزش این بسته های اهدایی 400 میلیون میلیون ریال بوده است خبر داد.

صفدر امجدیان در گفتگو با سهیل سنقر با بیان اینکه حدود ۵۰۰ دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سنقر در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید برای ورود به مدارس نیازمند کمک نیکوکاران و خیران هستند، گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء(ع) شهرستان سنقر در آستانه سال تحصیلی ۹۶-۹۷ بیش از ۴۰۰ بسته فرهنگی به دانش آموزان تحت حمایت این نهاد اهدا کرده است.

 

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سنقروکلیایی با تاکید بر اینکه ارزش بسته های فرهنگی اهدا شده از سوی قرارگاه به دانش آموزان نیازمند ۴۰۰ میلیون ریال بوده است، ادامه داد: کیف، نوشت افزار، دفتر و پوشاک مدرسه از اقلامی بوده که در بسته های فرهنگی اهدایی از سوی قرار گاه خاتم الانبیاء(ع) گنجانده شده بود.

 

 

وی تاکید کرد: هم اکنون کار توزیع این بسته های فرهنگی آغاز و تا پیش از شروع سال تحصیلی جدید تمامی این بسته ها بین دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

 

 

 

مدیر کمیته امداد شهرستان سنقر با یادآوری اینکه جشن عاطفه ها هر ساله در آستانه سال تحصیلی جدید و پیش از بازگشایی مدارس به منظور جذب کمک های مردمی برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت اجرا می شود، گفت:  قرارگاه خاتم الانبیاء(ع) نیز هدف از اهدای این بسته های فرهنگی را کمک به برگزاری جشن عاطفه ها عنوان کرده است.

 

 

صفدر امجدیان با یادآوری اینکه مردم نیکوکار شهرستان سنقر در جشن عاطفه های سال گذشته بیش از یک میلیارد و ۸۳ میلیون ریال به دانش آموزان تحت حمایت این نهاد اهدا کردند ابراز امیدواری کرد: این میزان کمک ها در جشن عاطفه های امسال از رشد قابل توجهی برخوردار باشد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار