امروز: شنبه 27 بهمن 1397
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
18. مرداد 1396 - 16:19   |   کد مطلب: 304578
سهیل سنقر : مراسم استقبال ازاشکان چراغی برنده 2 مدال نقره و برنز قهرمانی معلولان جوانان جهان در رشته دو و میدانی با حضو، مسئولین و جامعه ورزشی سنقرو کلیایی با شکوه خاصی برگزار شد.

به گزارش سهیل سنقر، یاور محمدی فرماندار سنقرو کلیایی در این مراسم با تبریک این افتخار و موفقیت ارزشمند درعرصه جهانی و با بیان اینکه در سالجاری ورزشکاران این شهرستان در رقابتهای دو و میدانی کشور، آسیا و جهان خوش درخشیدند گفت: این افتخار آفرینی ها و نتایج بزرگ، حاصل تلاش و کوشش شبانه روزی و تحمل رنجها و سختی ها با حد اقل امکانات توسط این ورزشکاران با اخلاق است.

 

 

 

رقابت های دو و میدانی قهرمانی معلولان جوانان جهان از 12 تا 15 مرداد امسال به میزبانی سوئیس برگزار شد و اشکان چراغی دونده سنقرو کلیایی و عضو تیم ملی جانبازان و معلولین جوانان ایران در این مسابقات موفق شد در رشته پرتاب وزنه در کلاس اف 35 در گروه سنی زیر 20 سال با ثبت رکورد 8 مترو 65 سانتی متر مدال برنزو در رشته پرتاب دیسک هم با ثبت رکورد 31 مترو 98 سانتی متر به مدال نقره دست یافت.

 

 

 

پیش از این هم حسین کیهانی دونده سنقری عنوان قهرمانی و مدال طلا را در ماده سه هزار متر با مانع بزرگسالان آسیا  و مرتضی ناظمی دیگر ورزشکار سنقرو کلیایی در مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران جهان در لتونی هم موفق شد 3 مدال طلا در رشته های پرتاب دیسک، وزنه و چکش را از آن خود کند.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار