امروز: يكشنبه 6 خرداد 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
23. تير 1396 - 23:31   |   کد مطلب: 304488
سهیل سنقر : حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا گفت : مجتمع فرهنگی هنری شهرستان سنقروکلیایی شنبه 24 تیرماه کلنگ زنی می شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا در گفتگو با سهیل سنقر اظهار داشت : در سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه یکی از پروژه هایی که برای شهرستان سنقروکلیایی پیش بینی و با بودجه ۴۰۰ میلیون تومانی مصوب گردید پروژه مجتمع فرهنگی ارشاد اسلامی شهرستان سنقر بود.

 

 

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی در ادامه بیان داشت : اما متأسفانه به دلیل عدم پیگیری در واقع نه تنها این بودجه جذب نشده بلکه از ردیف بودجه هم حذف گردیده بود.

 

 

 

وی ابراز داشت : بعد از شروع کار دوره دهم مجلس شورای اسلامی پیگیری این کار مجددا صورت گرفت و در این راستا حتی چند بار به دفتر مقام معظم رهبری مراجعه و جلساتی گذاشته شد تا ردیف بودجه پروژه بازگردانده شود.

 

 

 

حجت الاسلام حسینی کیا تاکید داشت : با پیگیری های به عمل آمده بودجه پروژه از ۴۰۰ میلیون تومان به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ارتقا پیدا کرد و ان شاءالله شنبه ۲۴ تیرماه مراسم کلنگ زنی این مجتمع در شهرستان سنقروکلیایی انجام خواهد شد که امیدوارم این پروژه منشاء خیر و برکت در این شهرستان باشد.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار