امروز: چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
19. تير 1396 - 12:21   |   کد مطلب: 304455
سهیل سنقر : با حضور جمعی از مسئولین همایش تجلیل از جوانان برتر در 15 حوزه مختلف با تقدیر از 21 جوان نمونه شهرستان سنقروکلیایی برگزار گردید.

به گزارش سهیل سنقر، همایش تجلیل از جوانان برتر در 15 حوزه مختلف با تقدیر از 21 جوان نمونه شهرستان سنقروکلیایی برگزار گردید.

 

 

در این همایش که با حضور فرماندار سنقر و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان به همراه اعضاء ستاد ساماندهی برگزار شد 21 جوان برتر در حوزه های (جوان و کارآفرینی - جوان و قرآن - جوان و علم و فناوری - کشاورزی و روستایی جوان- جوان و ورزش - جوان با توانایی های خاص - جوان و فعالیتهای اجتماعی- جوان و عرصه فرهنگ و هنر - طلبه جوان - بسیجی جوان - سرباز جوان - پرستار یا بهورز جوان - جوان و مشارکت های اجتماعی - جوان و ورزش های تیمی) معرفی شدند.

 

 

در این همایش یاور محمدی از عموم جوانان دعوت کرد تا با ارائه طرح ها و ایده های خلاقانه در امر اشتغال و مشارکت های اجتماعی ، ستاد ساماندهی امور جوانان را یاری نمایند.

 

 

فرماندار سنقروکلیایی ضمن تقدیر از جوانان برتر این برنامه را فرصتی برای بهتر دیده شدن جوانان موفق دانست و افزود : با ایجاد نشاط و امید در نسل جوان آینده ی درخشانی را برای ایران اسلامی رقم خواهیم زد .

 

 

در ادامه این همایش رضا صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سنقروکلیایی از روند برگزاری این همایش گزارشی را ارائه نمود و از دستگاه های عضو ستاد ساماندهی امور جوانان خواست نگاه به جوانان برتر را در ادارات و دستگاه های دولتی به عنوان مشاورانی توانمند مورد عنایت ویژه قرار دهند.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار