امروز: سه شنبه 4 ارديبهشت 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
18. تير 1396 - 14:50   |   کد مطلب: 304454
سهیل سنقر : با حضور تورج اصلانی، سپهر میکائیلیان، مریم بوبانی و جمعی از هنرمندان سینمای ایران فیلم کوتاه " ننه گیلاس" به مدت ١٠روز در شهرستان سنقروکلیایی فیلمبرداری شد.

به گزارش سهیل سنقر، با حضور تورج اصلانی (فیلم بردار شاخص کشور) ، سپهر میکائیلیان (کارگردان)، مریم بوبانی(بازیگر)، علی حشمتی (بازیگر)، دیمن زندی (بازیگر) و جمعی از هنرمندان سینما فیلم کوتاه " ننه گیلاس"  به مدت ١٠ روز در شهرستان سنقروکلیایی فیلمبرداری شد.

 

 

 

علی حشمتی بازیگر شهرستانی این اثر سینمایی درخصوص این فیلم اظهار داشت : در این فیلم سعی شده است که نوعی نگاه انتقادی به مقوله ناامنی درجهان امروز انداخته شود.

 

 

وی از تجربه بازی در کنار مریم بوبانی سخن می گوید و بازی در کنار چنین افرادی را برای بالابردن سطح سواد هنری بازیگری شهرستان سنقر لازم وضروری می داند.

 

 

حشمتی روی آوردن برادران اصلانی به حضور نامداران سینمای ایران در سنقر را بسیار ضروری و قابل تحسین  خواند که در کنار آن همکاری اداره  فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان را نیز  تاثیر گذار دانست.

 

 

وی حضور حرفه ای های  سینمای ایران را در این پروژه سینمایی و حضور هنرمندان شهرستان در کنار آنها را تجربه ای ناب و با ارزش می داند که بدون تلاشهای شخص مهدی اصلانی (ریس انجمن سینمای جوان سنقر) قطعا نمی توانست به ثمر بنشیند.

 

 

حشمتی به عنوان یکی از بازیگران اصلی این فیلم تجربه همکاری با تورج اصلانی را شبیه حضور در یک کارگاه حرفه ای بازیگری بسیار با ارزش دانست.

 

 

او در پایان به برگزاری دوره های حرفه ای سینما در شهرستان سنقر اشاره کرد و همکاری انجمن سینمای جوان شهرستان سنقروکلیایی را با اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان در برگزاری چنین دوره هایی را در شهرستان بسیارپربار دانستند زیرا که این اتفاق مهم هنری خود می تواند به بالابردن سطح سواد هنری و سینمای هنرمندان علاقمند استان و شهرستان یاری برساند.

 

 

گفتنی است که، لوکیشن فیلم "ننه گیلاس" در یکی از روستاهای شهرستان سنقر بوده و این فیلم به کارگردانی سپهر میکائیلیان یکی از دستیار کارگردانهای موفق سینمای ایران و همچنین حضور تورج اصلانی (سنقری) به عنوان مدیر فیلمبرداری این فیلم، ( با توجه به کسب جوایز مختلف داخلی و بین المللی این فیلم بردار جوان، حرفه ای، خلاق، خوش ذوق و پرتلاش) درکنار بازی بازیگر شاخص سینمای ایران مریم بوبانی و دیگر بازیگران جوان اعتبار خاصی به این  فیلم داده است.

 

 

تهیه کنندگی فیلم "ننه گیلاس" را مهدی اصلانی هنرمند فیلم بردار و عکاس و ریس انجمن سینمای جوان سنقر برعهده دارد.

 

 

در پایان آرزوی موفقیت روز افزون برای برادران اصلانی و دیگر هنرمندان پرتلاش شهرمان را داریم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار