امروز: پنجشنبه 27 دى 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
17. تير 1396 - 18:00   |   کد مطلب: 304451
سهیل سنقر : حسین کیهانی دونده اهل شهرستان سنقروکلیایی در بیست و دومین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی آسیا (هند) با زمان 8:43.82 دقیقه قهرمان 3000 متر بامانع شد.

به گزارش خبرنگار سهیل سنقر، حسین کیهانی دونده اهل شهرستان سنقروکلیایی در بیست و دومین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی آسیا (هند) با زمان 8:43.82 دقیقه قهرمان 3000 متر بامانع شد.

 

 

در حاشیه بیست و دومین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی آسیا (هند) دهلان، رییس کنفدراسیون دو و میدانی آسیا، خطاب به مجید کیهانی گفت: "تو یک رییس واقعی هستی"

 

 

رییس کنفدراسیون دو و میدانی آسیا پس از کسب مدال طلای حسین کیهانی به مجید کیهانی که از نتایج به دست آمده ملی پوشان خرسند بود گفت: تو یک رییس فدراسیون واقعی هستی. اینکه با جدیت در کنار تیم ایستاده ای و از نزدیک نظاره گر عملکرد دو و میدانی کاران هستی و اینکه دغدغه آنها را به جان میخری ستودنی است.

 

 

وی ابراز داشت : حضور تو در کنار تیم های  ملی را شاهد هستم و این یعنی دلسوزی تو برای ورزش دو و میدانی ایران بی شک موفقیت های حاصل ملی پوشان ایران، حاصل تلاش های دلسوزانه تو و سایر اعضای کادر فنی و قهرمانان ایران است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار