امروز: چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397
کانال رسمی تلگرامی سهیل سنقر
شهدا و رزمندگان
قیمت خودرو
اجاره بنر تبلیغاتی
13. تير 1396 - 8:40   |   کد مطلب: 304437
سهیل سنقر : مراسم افتتاحیه طرح هجرت 3 در شهرستان سنقروکلیایی با حضور فرمانده سپاه ناحیه سنقر ،جمعی از مسئولین و دانش آموزان در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنقر برگزار گردید.

به گزارش سهیل سنقر، مراسم افتتاحیه طرح هجرت 3 در شهرستان سنقروکلیایی با حضور فرمانده سپاه ناحیه سنقر ،جمعی از مسئولین و دانش آموزان در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنقر برگزار گردید.

 

 

در این مراسم سرهنگ صمد محمدی در تشریح برنامه های اردوهای جهادی و هجرت 3 بیان داشت : این برنامه ها را باید با دقت و برنامه ریزیهای دقیق انجام داد زیرا می تواند بستر مناسبی در جهت بصیرت افزایی و آگاهی و مقابله با تهدیدها و ترفندها و نقشه های شوم دشمنان باشد.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه سنقر خاطر نشان کرد : برگزاری حلقه های صالحین و همچنین کلاسهای ورزشی همچون فوتسال تنیس و والیبال و دیگر ورزشها باید در رأس کار قرار گیرد و با برپایی کلاسهای متنوع زمینه بروز استعدادهای نهان دانش آموزان شناخته شود.

 

 

وی در ادامه افزود : طرح هجرت می تواند عامل بسیار مهمی در تربیت روحی و اخلاقی دانش آموزان در عرصه های کار باشد و دانش آموزان بتوانند در حفظ و نگهداری مدارس که در دست دانش آموزان امانت است بسیار کارساز باشد.

 

 

محمدی در پایان از تمامی ارگانها و اداراتی که در این برنامه و اردوها با سپاه و بسیج دانش آموزی همکاری داشته اند قدر دانی و تشکر کرد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار